X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tropikalna cebula w podroży. "Jest tanio i intensywnie"

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2017 13:00
- Nasze podróże zaczynają się od kupienia biletu. Potem mamy mniej więcej 3 miesiące na to, żeby przygotować plan wyprawy. Ale z podróży na podróż robimy się coraz większymi ryzykantami - opowiadają członkowie grupy "Tropikalna cebula".
Audio
  • Ekipa "Tropikalnej cebuli" o przepisie na tanie i udane podróże (Pasjonauci/Czwórka)
Tropikalna cebula to zbiór nietuzinkowych osobowości. Poznawali się w różnych okolicznościach, są na różnych życiowych etapach, łączy ich ciekawość świata i chęć odwiedzania nowych miejsc
"Tropikalna cebula" to zbiór nietuzinkowych osobowości. Poznawali się w różnych okolicznościach, są na różnych życiowych etapach, łączy ich ciekawość świata i chęć odwiedzania nowych miejscFoto: Tropikalna cebula/archiwum własne

"Tropikalna cebula" Fajnie jest podróżować w grupie. Towarzystwo gwarantuje dobrą zabawę i minimalizuje koszty

Miesiąc temu Michał Szpilkowski i Mikołaj Jankowskii wrócili z Bliskiego Wschodu. - W 8 dni przejechaliśmy Iran z góry na dół i zwiedziliśmy główne ośrodki turystyczne. Nad Zatoką Perską, w miejscowości Buszehr, zintegrowalismy się z mieszkańcami i przeżyliśmy niesamowitą imprezę w "kebabie" - zwierzają się goście Czwórki.


Czytaj także
Tomasz Ziętek PAP 1200x660.jpg
Tomasz Ziętek: nie nadaję się na ekspozycję

"Tropikalna cebula" zazwyczaj "nie zapuszcza się" w europejskie rewiry, ale czasami robi wyjatek. - W ubiegłym roku byliśmy na Islandii. Tam też zaliczyliśmy kilka przygód, między innymi przekonaliśmy się jakie mogą być konsekwencje korzystania z zamkniętej drogi i jazdy tunelami wykutymi w lodzie - wspominają rozmówcy Beaty Kwiatkowskiej i podpowiadają, jak w siedmiu krokach przygotować się do podróży i nie wydać na to majątku.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Goście: Michał Szpilkowski, Mikołaj Jankowski (podóżnicy z grupy "Tropikalna cebula")

Data audycji: 28.01.2017

Godzina audycji: 11.15

kul/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Magik Y: esencją magii jest pielęgnowanie tajemnicy

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2017 12:20
- Jestem jak Shrek, transformuję się i znikam jak Yeti. Uprawiam magię. Także w życiu prywatnym - opowiada Magik Y i czaruje. Nie tylko Beatę Kwiatkowską...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mazowsze. Serce Polski niejedno ma imię

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2017 14:00
Tym razem w audycji Mateusza Kulika odwiedziliśmy Mazowsze, a w odkrywaniu najciekawszych szlaków regionu pomagał nam Paweł Cukrowski z Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki UMWM.
rozwiń zwiń