Julia Rosnowska: wyobraźnia to nasze jedyne ograniczenie

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2018 13:30
Przyznaje, że aktorką została "z przypadku", natomiast życie w bliskości do natury wybrała świadomie. - Zaczęło się od miłości do zwierząt, potem przez chwilę podyplomowo studiowałam zielarstwo. Mam w sobie dużą wiarę w siłę roślin - opowiada Julia Rosnowska.
Audio
  • Julia Rosnowska o życiowych pasjach, które prowadzą ją do natury (Pasjonauci/Czwórka)
Julia Rosnowska i Beata Kwiatkowska
Julia Rosnowska i Beata Kwiatkowska Foto: Czwórka

W czasie wolnym od pracy na planie zdjęciowym Julka robi domowe kosmetyki. Jak przekonuje, dzięki temu człowiek nie tylko wie, co w siebie wciera, ale też dodatkowo oszczędza. - Ostatnio zaczęłam "wchodzić" w minimalizm. Staram się kupować jak najmniej i ograniczam w ogóle używanie kosmetyków. Jak się ma ład wokół siebie, to i głowa robi się czystsza - wyjaśnia aktorka.    


Czytaj także
pola negri 1200.jpg
Magda Lamparska o Poli Negri. "Zaprosiłam ją do mojego świata"

Obecnie Julia pracuje na planie serialu, w którym gra postać inspirowaną jej babcią. - "Drogi wolności" to serial obyczajowy, ale osadzony w realiach II wojny światowej. Opowiada o marzeniach i dążeniach kobiet do samostanowienia o sobie, a także o dojrzewaniu. Jestem z nim bardzo emocjonalnie związana, właśnie za sprawą mojej babci - mówi gość Czwórki.

Julia Rosnowska opowiada także o mistycznych doświadczeniach przy tworzeniu tej postaci, o diecie wegańskiej i łososiu... z marchewki oraz o podróżowaniu po świecie na własną rękę.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Julia Rosnowska (aktorka, podróżniczka, pasjonautka)

Data audycji: 3.02.2018

Godzina audycji: 11.15

kul/kk

Czytaj także

Bartosz Gelner jako Tede, Ten Typ Mes i Holak

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2018 15:11
Polski aktor kontra polski hip-hop. Co z tego wyniknie? Czy Bartosz Gelner poradzi sobie tekstami rodzimych raperów?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Katarzyna Sowińska: jest we mnie ogromny głód życia

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2018 15:37
- Od dziecka miałam wiele zainteresowań. Zaczęło się od muzyki, potem moją ogromną pasją stały się konie. Do Paryża wyjechałam w wieku 19 lat, ponieważ bardzo szybko chciałam się usamodzielnić - mówiła aktorka Katarzyna Sowińska.
rozwiń zwiń