Koncert Pablopavo i Ludzików

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2012 18:00
Muzycy zagrali w "Ministerstwie Dźwięku". Zobacz Wideo!
Audio

Obie płyty formacji: Pablopavo i Ludziki były wydarzeniami nie tylko w świecie muzyki reggae, ale też dostarczyły wrażeń miłośnikom dobrych opowieści o życiu w mieście. Ich koncertowych wersji można było posłuchać w Czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".

Pablopavo urodził się w marcu siedemdziesiątego ósmego roku. Jak sam twierdzi, nie przejawiał żadnych talentów muzycznych aż do roku dziewięćdziesiątego trzeciego, kiedy to z kolegami ze szkoły założył pierwszy zespół.

Pabloppavo: umiem śpiewać nie tylko o Warszawie

Około roku dziewięćdziesiątego ósmego Pablopavo został nieformalnym członkiem nieformalnej grupy muzyczno-eksperymentalno-zabawowej Antikonsjum. Pozostał nim do dziś. Na początku tysiąclecia powstał zespół Saduba, gdzie jest wokalistą i gitarzystą, a chwilę później Zjednoczenie Sound System. Zjednoczenie od dziesięciu niemal lat propaguje muzykę jamajską w wydaniu soundsystemowym (selektor + wokaliści) w Warszawie, Polsce i tu, i ówdzie dalej.

W roku 2001 powstaje zespół Magara, w którym Pablopavo pełni funkcję gitarzysty i wokalisty. Pablopavo znany jest również z utworzonego w 2003 zespołu Vavamuffin.
W roku 2009 ukazała się pierwsza "solowa" płyta nagrana pod szyldem: Pablopavo i Ludziki.

Zobacz pozostałe koncerty w "Ministerstwie dźwięku"

3 września, dwa dni po rozpoczęciu ubiegłego roku szkolnego w Czwórce, w "Ministerstwie Dźwięku" stawił się "Pablopavo i Ludziki", aby zagrać koncert. Posłuchajcie co z tego wyszło.

Zobacz więcej na temat: koncert Warszawa POLSKA

Czytaj także

Koncert Eastwest Rockers w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 19:00
Świeże brzmienia modern roots i dancehall plus oryginalna nawijka łącząca jamajski i polski slang - w studiu Czwórki gościliśmy zespół Eastwest Rockers. Było gorąco!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert Indios Bravos (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2011 17:00
W "Ministerstwo Dźwięku" mogliśmy "pobujać się" w rytmie reggae. Pozytywnych wibracji dostarczył zespół Indios Bravos!
rozwiń zwiń

Czytaj także

R.U.T.A. i goście na scenie Czwórki! Zobacz koncert!

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2012 08:00
To była nie lada gratka dla fanów buntowniczego kolektywu. Na Czwórkowej scenie "Ministerstwie dźwięku" grupa dowodzona przez Macieja Szajowskiego zaprezentowała nagrania ze swojego drugiego albumu "Na uschod. Wolność albo śmierć".
rozwiń zwiń