Mama Selita w "Ministerstwie Dźwięku"

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 08:34
Na naszej antenie warszawski zespół promował piosenki z debiutanckiej płyty "3,2,1...!".
Audio
Mama Selita to czterech muzyków, grających razem od 2005 r.: Herbert Makuch (bas), Igor Seider (wokal), Grzegorz Stańczyk (gitara) i Mikołaj Stefański (bębny).

Inspiracją dla zespołu są tacy artyści jak: Rage Against The Machine, Red Hot Chilli Peppers, The Roots, czy Papa Roach. Mimo silnych wpływów, Mama Selita pracuje na swoje unikatowe brzmienie.

Od 2007 roku Mama Selita dała ponad 200 koncertów w całej Polsce, a zagranicznej publiczności zaprezentowała się na legendarnym Square of Fame Wembley Arena w Londynie.

Zespół angażuje się także w rozmaite projekty artystyczne – w 2009 roku wystąpił podczas finałowego koncertu Street Art Doping – największego w Polsce festiwalu promującego sztukę ulicy, a w trakcie Re:wizji 2009 brał udział w projekcie "Zawsze z Bareją", przygotowując na tę okazję utwór, którego premiera odbyła się podczas finałowego koncertu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W lutym 2012 ukazał się debiutancki album zespołu „3,2,1...!”. Na krążku znalazło się dziesięć energetycznych piosenek, które  są połączeniem  rockowej ekspresji i bezkompromisowych, szczerych tekstów, a jednocześnie przekrojowym podsumowaniem dotychczasowej, koncertowej działalności zespołu. Na płycie nie zabrakło jednak miejsca na eksperymenty i nowości.
---

"Ministerstwo Dźwięku" to audycja nadawana w soboty w godzinach: 18-19, w której prezentowane są młode, polskie zespoły. Pojawiają się tam zarówno ci, którzy nie mają jeszcze na koncie własnych wydawnictw płytowych, jak i bardziej doświadczeni muzycy, których działalność chcemy wspierać.

źr. materiały prasowe

Nagranie całego koncertu dostępne będzie na naszej stronie już niebawem!

Czytaj także

Kacezet i Dreadsquad - filmy z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2011 12:05
19 marca gośćmi Pauliny Przybysz i Tomka Koncy byli Kacezet i Dreadsquad. Zobacz zdjęcia i filmy z koncertu!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Koncert grupy Afro Kolektyw - zobacz zdjęcia i filmy

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2011 12:00
Już 26 marca gośćmi Pauliny Przybysz i Tomka Koncy w "Ministerstwie Dźwięku" była formacja Afro Kolektyw – zespół grający hip hop z wpływami acid jazzu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pinnawela wystąpiła w "Ministerstwie Dźwięku" - zdjęcia i filmy!

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2011 08:00
Materiał z wydanej w marcu płyty "Renesoul" artystka zaprezentowała na czwórkowej scenie 2 kwietnia o godzinie 18:00.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kurczat w "Ministerstwie Dźwięku" - zobacz filmy

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2011 11:00
9 kwietnia gośćmi Pauliny Przybysz i Tomka Koncy była grupa Kurczat - zobacz filmy z koncertu!
rozwiń zwiń