Anna Czartoryska: Moje ciało nie jest na sprzedaż

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 08:00
Mówią o niej "piękna, zdolna i młoda". Anna Czartoryska skromnie przyznaje, że najprawdziwsze z tych określeń to to ostatnie - "młoda". - Póki co… - śmieje się aktorka.
Audio

Na razie jednak propozycje ról sypią się jak z rękawa. Jak przyznaje aktorka, są jednak bardzo różne. – To nie jest ciąg podobnych rzeczy – tłumaczy Czartoryska. – Jak kończę jedną robotę, zaczyna się druga, zupełnie inna. Na przykład po serialu nadchodzi czas na pracę w teatrze. Potem najprawdopodobniej będę śpiewać dużo koncertów. To cały czas strasznie się zmienia.

Zaproponowano jej już także "rozkładówkę" w negliżu, w pewnym poczytnym czasopiśmie dla panów. Nie zgodziła się. – Mam wrażenie, że to, czego chcieli nie jest akurat na sprzedaż – mówi gość Czwórki. – Czułabym chyba dyskomfort z tym, że ktoś kupuje gazetę po to, żeby zobaczyć, jak wyglądam…

Ostatnio, za aktorski debiut przyznano jej prestiżową nagrodę Arete. – Wciąż mam poczucie niedowierzania – mówi Czartoryska. – Czuję jednak, że marzenia się spełniają. Wymyśliłam sobie coś od początku do końca, stworzyłam spektakl, nagrałam płytę i fakt, że ktoś docenił moją pracę bardzo mnie cieszy.

Mimo, że ostatnio odnosi sukces za sukcesem nie ma wrażenia, że ktokolwiek jej tego zazdrości. – Nienawiść to bardzo mocne uczucie – mówi Czartoryska. – Mam fajne koleżanki i jeśli mi zazdroszczą, to po cichu.

Posłuchaj całej rozmowy z Anną Czartoryską w "Kontrkulturze", bądź obejrzyj wideo ze studia Czwórki. 

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Emilian Kamiński: ludziom brakuje dziś majstrów

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2012 16:43
- Tadeusz Łomnicki, gdy mówiłem do niego mistrzu, to mnie poprawiał, że co najwyżej jest majstrem, a ja jego czeladnikiem – mówił w Czwórce popularny aktor, który w rozmowie z Magdaleną Kasperowicz podzielił się swoimi przemyśleniami na temat współczesnego świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Zawadzka: w naszym życiu nie było brudu

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2012 17:00
Przez 35 lat byli zgodnym małżeństwem, co w środowisku aktorskim budziło zazdrość. O związku z Gustawem Holoubkiem aktorka opowiedziała w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filmowe dzieło sztuki w cenie samochodu

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2012 12:00
- To film zrobiony z serca, bez patrzenia na zarobek - o dramacie "Portret o zmierzchu" opowiadał w Czwórce krytyk filmowy, Jacek Borowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Laskowik byłby genialnym stand-uperem"

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 13:00
- Stand-up staje się zastrzykiem, który może zmobilizuje kabaret, żeby był tak dobry, jak w latach 70. i 80. - mówią komicy z grupy Stand-up Polska.
rozwiń zwiń