Matczyne pogaduszki

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2010 06:55
18 października na spotkaniu "Mama Rozmawia" odbyła się debata na temat porodu i pielęgnacji noworodków.

W warszawskim hotelu START Hotel Felix odbyło się premierowe spotkanie ogólnopolskiej edycji projektu "Mama Rozmawia".  Tematem przewodnim był poród i pielęgnacja noworodka. Na liczne pytania przybyłych na spotkanie pań odpowiadała położna Karolina Laskowska.

Podczas spotkania odbyła się również dyskusja na temat krwi pępowinowej , w której uczestniczył dr Tomasz Baran z PBKM. Przyszłe mamy z zainteresowaniem słuchały o tym, czy warto pobrać krew pępowinową, jak to technicznie wygląda i w jakich sytuacjach może uratować życie czy zdrowie dziecka.

Nie zabrakło także rozmowy na temat pielęgnacji pośladków maluszków. W ten bardzo ważny temat wprowadziła panie położna współpracująca z firmą Bayer, producentem maści Bepanthen.

W trakcie przerwy, w specjalnie przygotowanych na ten wieczór showroomach, uczestniczki mogły poznać produkty przeznaczone dla kobiet w ciąży i pielęgnacji noworodków.
Wieczór zakończył się losowaniem upominków, które ufundowali sponsorzy. Panie, do których uśmiechnęło się szczęście otrzymały m.in. przewijaki marki Bepanthen, zestawy kosmetyków Elancyl i Klorane Bebe, zestawy kosmetyków dla niemowląt Emolium oraz zaproszenia na dziecięce seanse Multi baby kino.

Kolejne spotkanie odbędzie się już 29 października – tym razem w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na stronie www.mamarozmawia.pl

Czytaj także

"Kukułka", czyli macierzyństwo za wszelką cenę

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2010 14:24
Najnowsza książka Antoniny Kozłowskiej to opowieść dla kobiet i o kobietach. Traktuje o pragnieniu posiadania dziecka i wyborach, wobec których stają bezpłodne matki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będziesz w ciąży, stracisz pracę

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2010 18:15
Co piąta pracująca kobieta odkłada urodzenie dziecka w obawie przed utratą pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Silna słaba płeć

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2010 19:54
Kobiety w polityce gminnej i samorządowej są coraz odważniejsze i pewniejsze siebie.
rozwiń zwiń