X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Torebkowa moda ze śląskich seconhandów

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 12:17
- Zajmujemy się modą, chcemy robić modę, ale staramy sie żyć dość świadomie i nasze wybory konsumpcyjne są przemyślane - mówią zgodnie Anna Hora i Kasia Stalicka. 
Audio
  • Anna Hora i Kasia Stalicka opowiadają o świecie torebek z materiałów z secondhandów (Czat Czwórki/Czwórka)
Podobno najlepsze seconhandy są na Śląsku
Podobno najlepsze seconhandy są na ŚląskuFoto: mimohe/Shutterstock

- Gdy zaczęłyśmy myśleć biznesowo o naszym projekcie, szyciu torebek, to wiedziałyśmy, że pójdzie on w kierunku zgodnym z nasza duszą, że będzie ekologicznie i społecznie odpowiedzialny - zdradzają tworczynie modowej marki There is no more. - Przyświeca mu idea zero waste - dodają. 


Czytaj także:
śmieci sprzątanie ekologia 1200.jpg
Idea "zero waste". Świat bez śmieci jest możliwy!

Celem gości Piotra Firana są piękne torebki, jednak bardzo istotnym jest proces ich powstawania, z pogranicza mody i ekologii, z poszanowaniem zasad fair trade. - Odpowiadamy za wszystkie etapy powstawania naszych produktów. Świadomie wybieramy wszystko, co dotyczy naszej marki - dodają projektantki. 

Materiały, z których powstają torby, żakardy, aksamity, welwety, często wyszywane cekinami, to skarby wyszukane w śląskich lumpeksach. Jak działają na zmysły? Jak dziewczyny szykują się do wypraw na Śląski? I jakie wyzwania stawia przed nimi ich biznes? O tym w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: Anna Hora i Kasia Stalicka

Data emisji: 14.05.2018

Godzina emisji: 16.18

pj/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Moda Polska. Marka, która odbudowywała polską kobietę

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2018 14:30
Szarą rzeczywistość PRL-owskich ulic odmieniała Moda Polska - państwowa firma odzieżowa, która ubierała Polki z odwagą, dbałością o detale i w zgodzie z aktualnymi trendami. Ewa Rzechorzek w swojej książce "Moda Polska. Warszawa" opisuje fenomen tej firmy i związanych z nią ludzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień bez Śmiecenia. Jak dać drugie życie rzeczom?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2018 11:21
Statystyczny Europejczyk wyrzuca rocznie średnio 502 kg śmieci. Jest tego tak dużo, że mimo budowania nowoczesnych spalarni, pływające w oceanach odpady wkrótce mogą utworzyć siódmy kontynent. 
rozwiń zwiń