Czy coraz więcej w nas agresji?

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 10:50
Cała Polska żyła sprawą 15-latka, który w warszawskiej szkole śmiertelnie dźgnął nożem swojego kolegę. W Brześciu zaś w szkole pojawił się uzbrojony 18-latek.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Sussi Hj/Shutterstock.com

Marek N. w okularach przeciwsłonecznych i kamizelce, do której miał przytwierdzony nóż, broń i ładunki wybuchowe wszedł na dach sali gimnastycznej, a później przez okno dostał się do jednej z klas. Do środka wrzucił domowej roboty petardy, później zaczął strzelać na oślep. Ranna została 11-letnia dziewczynka. Skąd bierze się tak duża agresja wśród młodych ludzi? Jak z tym zjawiskiem walczyć? O tym w pierwszej godzinie audycji. 

Po godz. 16.05 w Czwórce pojawi Michał Adamek. Aquascaping to tworzenie podwodnych aranżacji. Używa się do tego skał, roślin, muszli, korzeni z całego świata. W kwietniu zdobył w tej dyscyplinie tytuł mistrza Europy. Uczy się aranżacji akwarystycznych odkąd skończył 13 lat. O jego pasji porozmawiamy po godz. 16.00.

***

Na audycję z cyklu "Czat Czwórki" w środę (5.06) o godzinie 15.05 zaprasza Piotr Firan

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Cyberprzemoc rani nastolatków i nauczycieli

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2018 11:36
- Cyberprzemoc to zjawisko coraz bardziej powszechne - mówi Tytus Koweszko, psycholog. - Zdarza się, że osoby, które przychodzą na terapię zgłaszają doświadczenia z tego typu przemocą. To często nie jest pierwszą przyczyną, z którą przychodzą, ale pojawia się i stanowi dotkliwą i bolesną traumę, którą w sobie noszą - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń