Kto ma "złote ręce", ten dzisiaj ma wszystko

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 07:00
Umiejętności są teraz w cenie. Im więcej potrafisz zrobić sam, tym bardziej jesteś samowystarczalny i niezależny od tego, co dzieje się wokół ciebie.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Shutterstock.com/gualtiero boffi

Upieczesz chleb, taki jak chcesz, przerobisz za ciasne spodnie, pomalujesz szafę, żeby była jak nowa, naprawisz odkurzacz. O tym, czy każdy ma szansę zostać "złotą rączką" opowie Jurek – RepairMan.

W audycji także spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: czy powinniśmy bać się atomu? Pierwsza elektrownia atomowa w Polsce miała stanąć w Żarnowcu. Katastrofa w Czarnobylu storpedowała te plany. Teraz Minister Klimatu zapowiedział budowę elektrowni atomowej. Ma się ona rozpocząć w 2026 roku i do 2040 działać ma sześć bloków jądrowych. Wraz z tymi planami powraca temat bezpieczeństwa. 

W audycji także kolejny odcinek "Mistrza i Małgorzaty" Michaiła Bułhakowa - POSŁUCHAJ >>>

***

Na audycję "Czat Czwórki" w środę (01.07) po godz. 15.05 zaprasza Piotr Firan.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka hobby
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Schronisko dla roślin - jak działa takie miejsce?

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 11:25
Czasem naszym roślinom brakuje słońca, czasem mają za dużo wody. Gdy zaczynają więdnąć, najczęściej po prostu je wyrzucamy. Ale, jak przekonuje Katarzyna Dziedzic, współzałożycielka Schroniska dla roślin, jest sposób na to, by dać im drugie życie i dobry dom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piknik z zachowaniem ostrożności. Z bliskimi i na odludziu

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2020 13:00
Łąka, dzika plaża, obrzeża górskich szlaków - te miejsca wydają się idealne na piknik w czasach koronawirusa. O tym, gdzie znaleźć je w Polsce, opowiadają autorzy bloga Polska po godzinach i Korpopirania.pl
rozwiń zwiń