Grzegorz Halama: nowe technologie są jak nóż

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2017 17:32
Aktor i komik jest absolwentem technikum elektryczno-elektronicznego w Koszalinie oraz studium aktorskiego L'Art Studio w Krakowie. W Czwórce Grzegorz Halama opowiada, jakim gadżetem technologicznym jest zachwycony, z czego najczęściej korzysta, a także czy potrafi bez nowych technologii żyć.
Audio
  • Jakich nowych technologii używa Grzegorz Halama? (TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem/Czwórka)
Justyna Tylczyńska i Grzegorz Halama
Justyna Tylczyńska i Grzegorz HalamaFoto: Czwórka

- Chętnie korzystam z nowych technologii, na przykład mam hybrydowy samochód, a internet to takie narzędzie że "och łubudu". Łatwo się przyzwyczaić - opowiada Grzegorz Halama, szerszej publiczności znany między innymi jako Pan Józek. - Z internetem jest trochę jak z nożem. Może być niebezpieczny, a może też być bardzo przydatny - dodaje.   

W rozmowie z Justyną Tylczyńską Grzegorz Halama zdradza też, czy jest komputerowcem, czego zazdrości synowi oraz jak wyglądało jego pierwsze spotkanie ze światem nowych technologii.

***

Tytuł audycji: TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Gość: Grzegorz Halama (aktor i komik)

Data emisji: 15.03.2017

Godzina emisji: 17.33

jsz/mc

Czytaj także

Kulturotech, czyli jak Wiedźmin sprzedał Polskę

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2017 11:50
- Gry wideo są przykładem na to, jak kulturę łączyć z technologią. W tej dziedzinie mamy duże osiągnięcia, ale to tylko kawałek tortu. Możemy mieć znacznie więcej - przekonują Marcin Kobylecki i Piotr Gnyp - twórcy terminu "kulturotech".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pułapka nowoczesności. Dokąd zmierza dziennikarstwo?

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2017 13:15
- Dzisiaj chodzi przede wszystkim o to, żeby dobrze "jadło", żeby było szybko - mówił gość "Stacji Kultura" Michał Olszewski, pisarz i publicysta. Jakie przesłanie niesie jego nowa powieść "#Upał"?
rozwiń zwiń