Paweł Małaszyński: technologia bywa nam niezbędna

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 18:11
- Nie jestem chyba uzależniony od telefonu, ale mam w nim wszystko to, co jest mi na co dzień potrzebne. To kontakt ze światem tu i teraz, bez telefonu byłby on dziś raczej niemożliwy - mówił Paweł Małaszyński w rozmowie z Czwórką.
Audio
  • Paweł Małaszyński o tym, jak odnajduje się w świecie pełnym nowych technologii (TOP/Czwórka)
Paweł Małaszyński podczas rozmowy z Czwórką
Paweł Małaszyński podczas rozmowy z CzwórkąFoto: Justyna Tylczyńska

Krzysztof Hołowczyc 1200.jpg
Krzysztof Hołowczyc - z technologią za pan brat

Aktor przyznał, że swojego smartfona wykorzystuje nie tylko do tego, by korzystać z sieci, czy rozmawiać z innymi, ale także, by słuchać muzyki. - Ale nie podłączając słuchawki, bo w domu jestem fanem płyt CD i winyli. Korzystam z telefonicznego bluetootha w samochodzie. Zrezygnowałem tam z odtwarzacza kasetowego, bo bałem się, że taśmy będą się "wkręcać", zupełnie jak za starych czasów - żartował Paweł Małaszyński.

Jak przekonywał, świat pędzi do przodu w zastraszającym tempie, dlatego nie warto podążać za technologicznymi modami. - Wyznaję zasadę, że świetny komputer, czy telewizor, który dziś kupię, jutro będzie już przestarzały. Więc technologia nie spędza mi snu z powiek, korzystam z tych nowinek, które są mi niezbędne - mówił aktor.


cochise 1200.jpg
Cochise z Pawłem Małaszyński. Zobacz koncert w Czwórce!

A dlaczego Paweł Małaszyński nie lubi, gdy młodzi fani wrzucają nagrania z jego koncertów do sieci? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, którą przeprowadziła Justyna Tylczyńska.

***

Tytuł audycji:  TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem 

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Data emisji: 16.05.2017

Godzina emisji: 17.37

kd/zi

Czytaj także

Twin Peaks. Miasteczko grozy, w którym można dobrze zjeść

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2017 14:56
Na ekranach telewizorów znów pojawi się kultowa tablica z napisem "Miasteczko Twin Peaks", a z głośnika popłynie motyw muzyczny Badalamentiego. - W tym serialu jedzenie jest wszędzie i znaczy więcej niż nam się wydaje. Pojawia się ono w kluczowych momentach - mówił dziennikarz Marcin Radomski.  
rozwiń zwiń
Czytaj także

Michał Koterski: potrafię przytulić samego siebie

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 13:00
- Niczym w powieści Paulo Coelho moje życie zatoczyło krąg i to, co jest dla mnie najważniejsze w tej chwili, to aktorstwo. Temu chcę się poświęcić - zapowiada Michał Koterski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kolekcjonowanie treści z sieci - po co to robimy?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 19:14
- Przeszliśmy z epoki przedmiotu do epoki usługi. Zamiast kupować konkretne rzeczy, łatwiej nam płacić abonament i mieć stały dostęp do różnych bibliotek, np. muzyki, książek czy filmów - przekonywał Piotr Gnyp, ekspert nowych technologii.
rozwiń zwiń