Posłuchaj Jareckiego - przed nami druga część koncertu

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2021 07:10
Zapraszamy na retransmisję drugiej części wyjątkowego koncertu Jareckiego. To moc pozytywnej energii! 
Jarecki. Scena Muzyczna Polskiego Radia
Jarecki. Scena Muzyczna Polskiego Radia Foto: Cezary Piwowarski/Polskie Radio

grubson koncert czwórka 1200.JPG
GrubSon, BRK i Jarecki ponownie zagrali w Czwórce

Funkowe brzmienie, pozytywna energia na scenie to to, czego słuchacze mogą spodziewać się po tym występie.

SŁUCHAJ TUTAJ >>>

Jarecki, czyli Jarosław Kubów, to raper i wokalista, który od 2003 roku znany jest ze swojej solowej działalności artystycznej. Wówczas, wraz z kuzynem, DJ-em BRK założył Studio Kurnik. Wcześniej był m.in. współzałożycielem powstałego w 1998 roku zespołu muzycznego Kultórwa. W 2006 roku Jarecki wygrał eliminacje do opolskich debiutów. Wtedy to komputerowe bity i sample zastąpili muzycy.

Czytaj także:

Na swoim koncie muzyk ma m.in. dwa albumy, czyli "Mucha nie siada" (2010 r., nakładem Step Records), oraz "Punkt widzenia" (2014 r., MaxFloRec). "Za wysoko" to także solowy album Jareckiego (2017 r., nakładem nowej wytwórni Supa’High Music).

Źr. Jarecki/Kochanie feat. Robert Cichy

Koncert Jareckiego odbywał się w ramach sylwestrowych występów, które zainaugurowały działalność Sceny Muzycznej Polskiego Radia - nowego cyklu multimedialnych koncertów z internetowym udziałem publiczności. 

***

Na retransmisję koncertu Jareckiego w audycji Będzie głośno! zapraszamy w piątek (13.08) po godzinie 19.05. Program poprowadzi Damian Sikorski

mat.pras./pj/kd

Czytaj także

Miętha z nowym albumem: dajemy z siebie sto procent

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2021 13:06
W Czwórce pojawili się AWGS i Skip, czyli duet Miętha, który wydaje niebawem kolejny album. - Na tej płycie będzie wszystko. Arsenał jest tak rozbudowany, że szok - mówili artyści w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

FN Meka. Robot, który rapuje i podbija sieć

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2021 09:30
Stworzona przez sztuczną inteligencję maszyna ma zielone włosy, tatuaże i złote zęby. FN Meka jest pierwszym na świecie robotem, który rapuje i ma konta na Instagramie i TikToku.
rozwiń zwiń