Niepowtarzalna biżuteria z produktów do wyrzucenia

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2016 18:50
- Robienie biżuterii zaczęło się od reklamówki. Zaczęłam się nią bawić - mówi Joanna Nowrotek, autorką bloga "Moje Śmoje". - Okazało się, że folia jest znakomitym materiałem do tworzenia biżuterii. Można ją nawijać, rozciągać, naciągać, ciąć, jest bardzo wytrzymała - dodaje.
Audio
  • Joanna Nowrotek opowiada o swojej biżuterii tworzonej pod marką Moje Śmoje (Artystyczny wybieg/Czwórka)
Michał Piwowarek, wydawca audycji, Joanna Nowrotek - gość Artystycznego wybiegu i prowadzące Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler
Michał Piwowarek, wydawca audycji, Joanna Nowrotek - gość "Artystycznego wybiegu" i prowadzące Ula Kaczyńska i Katarzyna CyglerFoto: Czwórka

- Biżuteria dla mnie jest ozdobą, podkreśleniem osobowości danej osoby - mówi gość "Artystycznego wybiegu". - Często tworzę z opakowań po chemii gospodarczej. Podobają mi się kolory i faktury opakowań, z tego korzystam - dodaje.

Okazuje się, że materiałów do produkcji wyszukanych kolii Joannie dostarcza niemal wszystko, zadziwiające ile "produktów" daje zniszczony biustonosz. Gość Czwórki podkreśla, że w jej pracach bardzo ważnych jest również aspekt ekologiczny. Recykling towarzyszy jej od początku przygody z błyskotkami. O tym opowiada w wyjątkowym  "Artystycznym wybiegu" w plenerze, wprost z Cudu nad Wisłą w Warszawie.

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Prowadzące: Ula Kaczyńska, Katarzyna Cygler

Gość: Joanna Nowrotek (charakteryzatorka, mojesmoje.pl)

Data emisji: 10.09.2016

Godzina emisji: 16.38

pj

Czytaj także

Jola Juszkiewicz swój teatr wozi w walizce

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 13:59
- Moje aktorstwo i reżyserstwo to dzielenie się i łączenie ludzi - mówi aktorka Jolanta Juszkiewicz. - To też dawanie ludziom nadziei i wiary w siebie - dodaje.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Operator kamery. Jakub Tytus o kulisach zawodu

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2016 16:20
Jest absolwentem łódzkiej Filmówki, pracował z Patrykiem Vegą przy "Pitbullu", w szufladzie ma kilka pomysłów na własny film. - Moim największym przyjacielem w tym fachu jest kamera. Jesteśmy w stałym kontakcie, mogę na niej polegać i wiem, na co ją stać - opowiada Jakub Tytus.
rozwiń zwiń