Anna Gzyra. Co zrobić, kiedy nie dzwoni telefon?

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2016 14:00
- Jestem przekonana, że przynajmniej raz w życiu każdy aktor mierzy się z zawodowym zastojem. U jednych trwa to krócej, u innych dłużej. Ale chyba każdy z nas boi się momentu, w którym telefon przestaje dzwonić - mówi Anna Gzyra.
Audio
  • Anna Gzyra o kulisach aktorskiego fachu i "planie b" na życie (Artystyczny wybieg/Czwórka)
Anna Gzyra grywa w kinie i teatrze, znają ją także telewidzowie - z ról w najpopularniejszych serialach
Anna Gzyra grywa w kinie i teatrze, znają ją także telewidzowie - z ról w najpopularniejszych serialachFoto: Czwórka

Czytaj także
ekipa 1200.JPG
Ekipa. Jak założyć teatr niezależny?

Jeszcze w szkole teatralnej aktorka została nagrodzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, po studiach otrzymała angaż w teatrze, jedną z ról głównych w filmie "Jutro idziemy do kina" oraz stałe miejsce w obsadzie najpopularniejszego serialu w Polsce. - Nagle, nie wiadomo z jakiego powodu, mój telefon zamilkł. W sumie trwało to cztery lata. W tym czasie zajęłam się domem, wyszłam za mąż, skończyłam drugie studia. Wtedy wszystko ruszyło z miejsca - opowiada gość Czwórki.

Obecnie Anna Gzyra występuje w jednym z telewizyjnych seriali oraz w sztuce "Mayday 2". Kto partneruje jej na scenie, w jaki sposób aktor może wziąć karierę we własne ręce, co pomaga jej oczyścic głowę i dlaczego w życiu najważniejsza jest równowaga - o tym m.in. rozmawiamy w audycji.

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Prowadzące: Ula Kaczyńska, Katarzyna Cygler

Gość: Anna Gzyra (aktorka)

Data emisji: 11.12.2016

Godzina emisji: 13.13

kul/ab

Czytaj także

Julia Pietrucha o instrumencie, który otwiera głowy

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2016 15:00
- Pierwszą gitarę "podwędziłam" siostrze, której nie przypadł do gustu urodzinowy prezent. Potem zakochałam się w ukulele. Pisałam teksty, komponowałam melodie, ale funkcjonując już w show-biznesie, nie miałam śmiałości wyjść z tym do ludzi - wspomina Julia Pietrucha.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Anna Dereszowska i wyjątkowe, nieidealne

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 13:00
Osiem kobiet opowiedziało o sobie i swoich nieidealnych życiach. Pokazały, że Polki, też mają powody do zadowolenia z siebie.
rozwiń zwiń