Nocny Marco. Vloger paranormalno-lifestyle'owy

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 14:42
Gościem Kamila Jasieńskiego w "Pierwsze słyszę" będzie Nocny Marco, czyli Marco Kubiś. Vloger, który w swoich kreacjach stawia na mroczny klimat.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain

Marco Kubiś pojawi się w studiu Czwórki po godz. 8.05. Audycję zaczniemy jednak od... historii filmu "Knock knock". Zaprosimy was także do Norwegii, bowiem kraj ten już niebawem będzie pierwszym na świecie, który całkowicie wyłączy radio FM! Wszyscy obywatele i osoby przebywające na terytorium tego skandynawskiego kraju będą musieli zacząć korzystać z transmisji cyfrowej. Specjaliści wyliczają, że w wyniku zmian, aż 8 milionów odbiorników stanie się bezużytecznych. Jednak Norwegowie już od dawna masowo korzystają z nowy odbiorników cyfrowych, więc zmiany te nie są im straszne.

W programie także cykl "Rap na serio", w którym znane postaci kina, literatury i sztuki mierzą się z kulturą nastolatków, czytając fragmenty tekstów hip-hopowych. Czy w poważnej interpretacji rap może nabrać nowego znaczenia?

***

Na audycję Pierwsze słyszę zapraszamy w środę (11.01), po godz. 8.05. program poprowadzi Kamil Jasieński.

kd/jsz

Czytaj także

Jason Hunt: w blogowaniu najważniejsza jest wiarygodność

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 12:46
Jeden z najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich blogerów znany pod pseudonimem Jason Hunt przekonuje, że jeśli jest się wiarygodnym i ma się wiedzę w danej dziedzinie, znajdą się ludzie, którzy też będą chcieli ją zdobywać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W 2016 roku to smartfony wygrały internet

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2016 11:34
Ostatnie badania pokazują, że użytkownikom internetu coraz mniej potrzebne są komputery. W 2016 roku więcej korzystaliśmy z sieci przez smartfony niż inne urządzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mistyfikacje w internecie. Jak dajemy się oszukać?

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017 18:01
Każdego dnia otrzymujemy średnio tyle informacji, ile nasi dziadkowie - rocznie. Jak w tej lawinie danych - głównie pojawiających się w internecie - odróżnić prawdę od kłamstwa?
rozwiń zwiń