1,5 mln podpisów pod petycją. Fani chcą nowego zakończenia "Gry o tron"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 15:21
Przez ostatnie tygodnie internet zdominowany był przez fanów "Gry o tron" i liczne komentarze dotyczące finałowego sezonu serii.
Audio
  • Będzie nowe zakończenie "Gry o tron"? Fani domagają się zwolnienia twórców (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Gra o tron
Gra o tronFoto: Shutterstock.com/Kathy Hutchins

Najdroższy, najbardziej kontrowersyjny, najokazalszy – to tylko część opinii fanów, którzy za sobą mają już ostatni ósmy sezon serialu. Wśród nich znalazła się też bardzo duża grupa krytyków. Niektórzy z nich domagają się nawet nakręcenia finałowych odcinków od nowa. W sieci powstała petycja, którą podpisało już ponad 1,5 mln osób.

Zdaniem dziennikarki Kai Szafrańskiej prowadzącej kanał "Jakbyniepaczeć" mimo ogromnej popularności petycji i licznych słowach krytyki pod adresem twórców ostatniego sezonu, raczej nie powinniśmy się spodziewać nowego zakończenia.

- Twórcy "Gry o tron" stanęli przed niemal niemożliwym zadaniem - usatysfakcjonowaniem wszystkich fanów serialu, których może być nawet setki milionów - mówiła. - Dzięki petycji mogliśmy zobaczyć skalę rozczarowania ostaniem sezonem, ale nie skłoni twórców do nakręcenia nowego zakończenia - wyjaśniała i tłumaczyła, dlaczego jej zdaniem fala krytyki jest tak duża.

Czego zabrało fanom "Gry o tron" w ostatnim sezonie serialu? Co mówią na jej temat twórcy? O czym będzie opowiadał spin-off "Gry o tron", do którego właśnie ruszyły zdjęcia i kogo zobaczymy na małym ekranie? Więcej na ten temat w nagraniu.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 27.05.2019

Godzina emisji: 7.16

Czytaj także

Twin Peaks. Przeczytaj zanim obejrzysz!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2016 10:00
W 2017 roku kultowy serial powróci na ekrany, tymczasem już dziś mamy szansę przekonać się, co w ciągu 25 lat zdarzyło się w Twin Peaks.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strangers Things Party. Z miłości do lat 80.

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2018 12:30
W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu popularnego serialu, zaś na imprezowej mapie Polski pojawiła się informacja o czwartej odsłonie Strangers Things Party.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kosmiczny mecz 2". LeBron James wystapi w sequelu

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 12:09
Królik Bugs, Diabeł Tasmański i pozostali bohaterowie legendarnej kreskówki z 1996 roku niebawem znów pojawią się na ekranach kin i przywitają nowego gracza. W nadchodzącej produkcji pojawi się LeBron James.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co i czemu ściągamy z sieci? W badaniach nie ma "Gry o tron"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 11:06
Coraz większa popularność płatnych filmowych platform streamingowych sprawia, że coraz mniej osób decyduje się na nielegalne pobieranie z sieci filmów i seriali. Wciąż jednak tacy są. Co ściągają i jak temu zaradzić?
rozwiń zwiń