Kryptowaluty, fitness i podróże po Szwajcarii - tak warto zacząć środę

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 11:43
Do Szwajcarii zaprosimy wraz z Agnieszką Kamińską, która napisała książkę "Szwajcaria. Podróż przez raj wymyślony". Sprawdzimy też, czy można pójść na siłownię i ile kosztują kryptowaluty. 
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: shutterstock.com/gowithstock

bitcoin1200.jpg
Bitcoin rośnie w siłę. Kupować czy może zerknąć na inne kryptowaluty?

W pierwszej godzinie audycji bohaterem będzie dogecoin, który z pomocą Elona Muska i Reddita zyskuje na popularności. Wartość tej kryptowaluty urosła w szczytowym momencie o tysiąc procent. Po godz. 6.30 sprawdzimy zaś jak będą wyglądały sense w kinach, które niebawem otworzą się dla klientów. 

Swoje podwoje otwiera także branża fitness. Mimo obostrzeń, według szacunków Polskiej Federacji Fitness otworzyła się już połowa branży. Żeby zabezpieczyć się przed negatywnymi konsekwencjami kontroli sanepidu, firmy najczęściej zapisują klientów na kurs - np. przygotowujący do pracy w roli trenera personalnego. W materiale po godz. 7.15 sprawdzimy, kiedy realnie wrócimy do siłowni zajęć fitness

wakacje kamper.jpg
Rzuć wszystko i zacznij nowe życie w kamperze. Jak to zrobić?

Czytaj także:

Po godz. 8.15 gościem porannej audycji będzie Agnieszka Kamińska, autorka książki "Szwajcaria. Podróż przez raj wymyślony". Sprawdzimy, dlaczego w szwajcarskich domach nie ma pralek i co bardziej dzieli Szwajcarów: "rów polenty" czy "granica z ziemniaka"? Gdzie kupić świeże alpejskie powietrze na wynos? Autorka przemierza alpejskie szlaki, trasy kolejowe oraz wybrukowane uliczki helweckich miast. Odkrywa przed nami ten raj wymyślony, państwo, które według legendy zaczęło się… na łące.

***

***

Na audycję "Pierwsze Słyszę" w środę (10.02) o godzinie 06.05 zaprasza  Kamil Jasieński.

kd

Czytaj także

Katarzyna Reguła. Jej odwaga, by w jednej chwili zmienić życie

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 17:55
Na co dzień była poważną biezneswoman, a po godzinach - trenerką personalną i miłośniczką sportu. Teraz Kasia Reguła postanowiła rzucić dotychczasowe życie i wyjechać w podróż dookoła świata.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rzucić wszystko i zacząć nowe życie w kamperze - jak to osiągnąć?

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2020 21:45
Porzucili stabilne posady w korporacjach, by wyruszyć w podróż życia. Zosia i Kuba pandemię spędzają w kamperze. - Jesteśmy trochę poza mainstreamem - mówią Zosia i Kuba z kanału "Foxes in Eden".
rozwiń zwiń