"Wielkie Teorie Darwina” - będzie pierwszy polski "skecz show"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016 13:38
- Pomysł na taki format filmowy mieliśmy w głowach już dawno temu i cieszymy się na tę produkcję. Powstały gęste, różnorodne odcinki, a w każdym z nich jesteśmy w kilku różnych światach - opowiadali w Czwórce jego twórcy, Marek Hucz i Janek Jurkowski, czyli Grupa Filmowa Darwin.
Audio
  • Marek Hucz i Janek Jurkowski z Grupy Filmowej Darwin opowiadają o produkcji "Wszystkie Teorie Darwina" (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Aktorzy Grupy Filmowej Darwin
Aktorzy Grupy Filmowej DarwinFoto: Czwórka

Słuchaj także
darwin2 1200.jpg
Grupa Filmowa Darwin: nasze filmy powstają z pasji

"Wielkie teorie Darwina" to pięć solidnych części filmowych, z których każda seruje widzom 20 minut "jazdy bez trzymanki". - Fabuła nie jest wiążąca, to bardziej "skecz show" niż regularny serial - mówią Marek Hucz i Janek Jurkowski i przekonują, że czegoś takiego jeszcze w polskim internecie nie było. - Zrobiliśmy autorski projekt, po swojemu od początku do końca. Znajdzie się tam to, co robimy na kanale: przygoda i humor. To będzie przekrój wszystkiego - opowiadają.

Pierwsza odsłona "Wielkich Teorii Darwina" zaplanowana została na 8 listopada. O tym, czego jeszcze spodziewać się mogą widzowie serialu, ale także m.in., co łączy Karola Darwina z królem Jagiełłą i jaskiniowcami, filmowcy mówili w rozmowie z Kamilem Jasieńskim. Opowiadali także m.in., jak "od kuchni" wyglądała produkcja "Wielkich Teorii Darwina" i jakich... efektów specjalnych możemy spodziewać się w tej produkcji.

***

Tytuł audycji: "Pierwsze Słyszę"

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: Marek Hucz i Janek Jurkowski (Grupa Filmowa Darwin)

Data emisji: 7.11.2016

Godzina emisji: 8.10

kd/jsz


Czytaj także

Psychoterapeuta "Bez tajemnic" (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2011 13:10
Od 17 października można oglądać pierwsze odcinki serialu stacji HBO. Produkcja jest wzorowana na izraelskim scenariuszu serialu "Be'Tipul", na bazie którego powstał serial wyprodukowany przez amerykańskie HBO – "In Treatment".
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dziewczyna Misia" i życie złożone ze szczęśliwych przypadków

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016 12:50
- Kingę Iwanicką, autorkę książki "Dziewczyna Misia" poznałam w pociągu, przez przypadek - opowiada Krystyna Podleska, aktorka. - Dzięki długim rozmowom telefonicznym, które trwały chyba rok, powstała ta książka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Toksyczny mściciel" - tak straszny że aż piękny

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016 10:10
- Jest to bez wątpienia film zły, ale inaczej. Według mnie prowadzi on jakiś rodzaj dyskursu z kinem z lat 60. - mówi dr Jacek Rokosz, znawca kina klasy B.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Emotikony znamy od dwóch wieków. Teraz trafiają do muzeum

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016 13:33
Pierwsze emotikony zastosowano w gazecie już w XIX wieku. Od tego czasu święcą triumfy, a rok 2016 jest tym, w którym 176 z nich trafia do jednego z najsłynniejszych muzeów świata - MoMA w Nowym Jorku.
rozwiń zwiń