Nieprzeciętni 2017. Czwórka szuka wyjątkowych ludzi!

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2017 14:54
Trwają zgłoszenia do Czwórkowego plebiscytu Nieprzeciętni 2017. - Czekamy na Wasze maile - mówi Hanna Dołęgowska, redaktor naczelna Czwórki i jednocześnie przewodnicząca Kapituły Plebiscytu.
Audio
  • Nieprzeciętni 2017. Kto może wziąć udział w Plebiscycie i dlaczego warto się zgłosić? (Czwórka)
Nieprzeciętni 2017. Czwórka szuka wyjątkowych ludzi
Foto: Materiały prasowe

nieprzeciętni 1200 screen.jpg
Zobacz więcej - Nieprzeciętni 2017

Jeśli czujecie, że możecie pochwalić się swoimi zainteresowaniami lub pasjami, działacie aktywnie - zgłaszajcie się do nas. Jeśli znacie kogoś, kto Waszym zdaniem jest Nieprzeciętny - zgłoście go do Plebiscytu.

Jak radził Vienio, juror w Plebiscycie, żeby zostać Czwórkowym Nieprzeciętnym wystarczy mieć pasję i myśleć nieprzeciętnie. Przyda się też nieprzeciętny charakter. - I wytrwałość, która również przecież buduje nieprzeciętność - mówił raper. Zaś jak przekonywał podróżnik Jan Mela, wielu "kosmicznych rzeczy" można nauczyć się dzięki ciężkiej pracy.

Jak zgłosić kandydaturę swoją bądź czyjąś do udziału w Plebiscycie? Wystarczy do nas napisać na adres nieprzecietni@polskieradio.pl. Zgłoszenia trwają do końca kwietnia.

SPRAWDŹ, JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PLEBISCYCIE <<<

***

Materiał przygotował: Maciej Oswald

Data emisji: 31.03.2017

Godzina emisji: 21.00

kd/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Masz nieprzeciętnych wokół siebie? Odezwij się do nas!

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2017 21:40
- W plebiscycie Nieprzeciętni nie chodzi tylko o talenty, ale i aktywność. Zależy nam na tym, by takich ludzi docenić - mówi dyrektor Czwórki Hanna Dołęgowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

The Awwwesomes. Odczarowują stereotypy kodowania

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2017 14:00
- Wbrew panującym opiniom społeczność programistów jest bardzo otwarta i chętnie dzieli się wiedzą - przekonują w Czwórce Agnieszka Naplocha i Marta Sztybor, założycielki The Awwwesomes, przed którymi języki HTML i CSS nie mają tajemnic.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoniusz Dietzius. Jak został Nieprzeciętnym [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 14:26
Antoniusz Dietzius zdobył tytuł "Nieprzeciętnego 2004 roku", czyli w pierwszej edycji Plebiscytu. W Czwórce wspominał tamten czas.
rozwiń zwiń