Classic and Dubstep in Progress

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2011 12:55
W środę po godzinie 23 w audycji "Na 4 ręce" porozmawiamy o eksperymencie muzycznym "Classic and Dubstep in Progress", którego finałem będzie koncert już 12 gudnia 2011 o godzinie 19.00, na dużej scenie Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Muzyka powstanie dzięki współpracy bydgoskiego kompozytora Michała Dobrzyńskiego, kompozytora i flecisty Tomasza Pawlickiego oraz warszawskiego producenta muzycznego Kwazara (Marcina Cisło). Nową jakość do koncertu wprowadzi zaproszony z Wielkiej Brytanii producent muzyki dubstep – Riskotheque.

Ważnym, pozamuzycznym elementem projektu będą wizualizacje stworzone przez warszawskich artystów. O wszystkim opowiedzą goście; Kwazar i Maciej Pulit.

Podobnie jak w zeszłym roku, wstęp na koncert będzie bezpłatny, a na to wydarzenie zaproszą w audycji  "Na 4 ręce"  (od godziny 23 do 1 w nocy)  Bogusia Marszalik i Hubert Augustyniak.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Posłuchaj nowych utworów wokalisty Radiohead, Buriala i Four Tet

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2011 12:15
2 utwory, 3 ikony współczesnej muzyki. Radiowa premiera miała miejsce dziś po północy. Winylowa wersja singla wyprzedała się w kilka minut.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mt Eden przyjeżdża do Polski!

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2011 14:30
Jedna z najbardziej oczekiwanych gwiazd sceny dubstep koncertuje w naszym kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Modestep: Chcemy grać dubstep tak, jak robiły to stare rockowe kapele

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2012 10:00
Zespół, który podbija listy przebojów nie tylko na Wyspach, rozpoczyna małą trasę po Polsce. - Zauważyliśmy, że kiedy gramy na żywo, a nie jako dj-e, reakcja publiczności jest 10 razy mocniejsza - opowiadali w Czwórce muzycy Modestep.
rozwiń zwiń