X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pół roku na szlaku Tony'ego Halika

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 11:00
Szymon, Piotr i Bogusia - czyli podróżnik, operator kamery i fotografka zamierzają zwiedzić Amerykę Południową śladami słynnego polskiego podróżnika. Tuż przed wyprawą odwiedzili Czwórkę.
Audio

– Mamy zamiar podróżować trasą, którą Tony Halik opisał w książce "Moja największa przygoda". Ten zbiór reportaży był naszą bezpośrednią inspiracją do zorganizowania tej wyprawy - opowiadał w Czwórce Piotr Bobiński.

Kontynuatorzy podróżniczej idei słynnego dziennikarza i twórcy cyklu telewizyjnego "Pieprz i Wanilia", startują 15 listopada w Meksyku i stamtąd w ciągu pół roku zamierzają dotrzeć do Ziemi Ognistej w Argentynie. Podróżnicy chcą sprawdzić, jak dziś żyje się plemionom, do których przed laty dotarł Tony Halik.

Motywem przewodnim podróży, będzie kino objazdowe organizowane w postojowych wioskach i miasteczkach. – To kino będzie kierowane do wąskich grup i społeczności żyjących z dala od cywilizacji - opowiadał Szymon Stawski. - Wystarczy mały projektor i kawałek szmaty, żeby zorganizować projekcję - opowiadał.

Filmy i animacje podróżnikom udostępniła Łódzka Szkoła Filmowa. Projekcje będą skierowane przede wszystkim do dzieci.

Piotr
Piotr Bobiński i Szymon Stawski

Zwieńczeniem projektu Cinemaya Panamericana 2012 będzie film dokumentalny zrealizowany podczas podróży. Szymon, Piotr i Bogusia chcą też opowiadać miejscowym o Polsce, a pomagać ma im w tym kino obwoźne.

Więcej o ich projekcie dowiesz się słuchając nagrania audycji "Na cztery ręce".

Zwiastun wyprawy CINEMAYA PANAMERICANA 2012/2013:

 

Trasa wyprawy:

/


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dziś już nie ma miejsca na bajkowych agentów

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2012 15:00
Mniej gadżetów, więcej prawdy, to zmiana, którą w filmach o agentach specjalnych wywołała ekranizacja przygód Jamesa Bourne'a. W związku premierą "Dziedzictwa Bourne'a" rozmawialiśmy o sylwetkach słynnych filmowych agentów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zamieszkać w raju

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2012 12:00
Birma, Syberia, Tajlandia, Macedonia, Poznań, Moskwa czy Waszyngton? "Tam mieszkam" - to cykl wywiadów z Polakami mieszkającymi w różnych częściach Polski, Europy i świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mają busa i nie wahają się go użyć

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2012 13:00
Zrobili zrzutkę, kupili forda transita i pojechali w podróż przez 16 krajów, przejechali około 20 tysiecy kilometrów. Żeby wyjechać potrzebowali sponsorów, ale część pieniędzy na wyjazd wygrali również w "Familiadzie".
rozwiń zwiń