Marieta Żukowska: aktorstwo pozwala mi przekraczać granice

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 12:50
- Paradoksalnie to właśnie te zmiany, które wydają nam się trudne, prowadzą do czegoś wspaniałego. Najcięższe doświadczenia sprawiają, że jesteśmy w stanie cieszyć się z małych rzeczy - mówiła aktorka Marieta Żukowska.
Audio
  • Marieta Żukowska o zmianach, które napędzają jej życie (Nieprzeciętne rozmowy/ Czwórka)
Marieta Żuchowska
Marieta ŻuchowskaFoto: czwórka

W wywiadzie powiedziała kiedyś, że dobrze jest żyć zmianami. W niedzielnej rozmowie z Michałem Misiorkiem wyjaśniała na czym one polegają i jaką rolę ogrywają w jej życiu. - Jeśli czujesz wewnętrznie, że masz potrzebę zmiany, to jeżeli czegoś nie zrobisz, to znaczy, że działasz wbrew sobie. Nasze życie to nieustanna zmiana. Jeśli jestem odważna w podejmowaniu decyzji i są one zgodne ze mną, to te zmiany są na lepsze - mówiła artystka.

Marieta Żukowska Nie przejmuję się recenzjami. Moje zawodowe decyzje wynikają z potrzeby serca. Kiedy gram najważniejsza jest dla mnie praca i poczucie, że dałam z siebie wszystko

- Ciągłe zmiany wynikają też z mojej pracy. Mój zawód daje mi możliwość robienia rzeczy, których nie zrobiłabym w normalnym życiu. Pozwala mi przekraczać granice - opowiadała w Czwórce. 

Jaką funkcję w życiu człowieka i zawodzie aktora pełni fryzura? Czy postać, w którą się wciela może wpłynąć na to, jaką osobą staje się w życiu? O tym co motywuje Marietę Żukowską do podejmowania kolejnych aktorskich wyzwań, jak radzi sobie z hejtem i nieprzychylnymi recenzjami i o czym opowiada najnowszy film, w którym zagrała psychologa androidów opowiedziała w audycji "Nieprzeciętne rozmowy". Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą:  Michał Misiorek

Gość: Marieta Żukowska (aktorka)

Data emisji: 18.03.2018

ac

Czytaj także

Olgierd Łukaszewicz i jego życiowe misje

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2017 20:52
Aktor filmowy i teatralny, odtwórca licznych, często wybitnych kreacji. Jednak Olgierd Łukaszewicz w świadomości wielu miłośników filmu i tak na zawsze pozostanie Albercikiem z "Seksmisji". W tym roku aktor obchodził 70. urodziny. Tomaszowi Miłkowskiemu opowiedział o swoich życiowych wyborach, a także artystycznym dorobku. Efektem rozmowy jest książka "Seksmisja i inne moje misje".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Izabella Miko: Nowy Jork jest miejscem, które daje ci szansę bycia sobą

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2018 12:01
- Jedną nogą jestem w Polsce, drugą w Los Angeles. W Stanach stworzyłam swój dom i mam tam przyjaciół, ale kiedy przyjeżdżam do Polski to czuję, że to jest moje miejsce. Mam tutaj rodzinę, tu są moje korzenie, stąd pochodzą wszystkie wspomnienia z dzieciństwa - mówiła aktorka Izabella Miko.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Katarzyna Sowińska: jest we mnie ogromny głód życia

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2018 15:37
- Od dziecka miałam wiele zainteresowań. Zaczęło się od muzyki, potem moją ogromną pasją stały się konie. Do Paryża wyjechałam w wieku 19 lat, ponieważ bardzo szybko chciałam się usamodzielnić - mówiła aktorka Katarzyna Sowińska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Julia Kamińska: czuję, że mam w życiu szczęście

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 15:50
- Sukces w branży showbiznesowej zależy od wielu czynników. Talent to podstawa, ale ważne są też znajomości. Ja ich nie miałam, więc to, co osiągnełam w dużej mierze zawdzięczam także szczęściu - opowiada Julia Kamińska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Urszula Dębska: mój zawód uczy jakim być człowiekiem

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 13:03
Aktorka w zeszłym roku obchodziła 25-lecie swojej pracy. W studiu Czwórki opowiadała, że jej celem jest ciągłe poszukiwanie zawodowych wyzwań. Od niedawna możemy ją oglądać również na deskach teatru.
rozwiń zwiń