Natalia Rybicka: nauczyłam się zrzucać sportową dyscyplinę

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2018 14:00
- Moje aktorstwo wyrosło ze sportu. Rodzice - oboje po AWF-ie bardzo dbali o to, żebym miała z nim kontakt. To mój tato zachęcił mnie do zapisania się do zespołu tanecznego, który okazał się być castingiem do musicalu "Piotruś Pan" - opowiadała aktorka Natalia Rybicka.
Audio
  • Natalia Rybicka o propozycjach z dala od show-biznesu, sportowej dyscyplinie i szukaniu balansu (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Natalia Rybicka, aktorka
Natalia Rybicka, aktorkaFoto: Czwórka/Magdalena Żelazowska

pietrucha 1200.jpg
Julia Pietrucha: muzyka odzwierciedla mnie prywatnie

Jest bardzo pracowitą osobą. Choć filmową karierę rozpoczęła kilkanaście lat temu na swoim koncie ma ponad 40 ról filmowych i telewizyjnych. - Nie liczę swoich ról, choć staram się pracować regularnie - mówiła na antenie Czwórki. Nie planowała kariery aktorskiej, ale zdradzała, że jest przekonana, że w jej życiu nic nie dzieje się przez przypadek. - Nie wierzę w przypadki. Myślę, że to, co dzieje się z naszym życiu jest już wcześniej zaplanowane i tak właśnie ma być - mówiła. 

Jako sportowiec mam naturę zadaniowca. Kiedy ktoś postawi przede mną wyzwanie to muszę mu sprostać Natalia Rybicka

- Początki w zawodzie były trudne. Moja mama była sceptycznie nastawiona do show-biznesu i walki o role w tak młodym wieku. Ta rzeczywistość różniła się znacznie od świata sportu, gdzie reguły były przejrzyste - opowiadała aktorka.

Zwiastun filmu "Niewidzialne" w reż. Pawła Sali. W jednej z ról Natalia Rybicka.

W jaki sposób aktorkę ukształtowało sportowe dzieciństwo? Czego nie dawały jej treningi, a uzupełnia to kariera filmowa? W jaki sposób jej filmowy debiut łączy się z rolą w filmie "Niewidzialne"? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Natalia Rybicka (aktorka)

Data emisji: 22.04.2018

Godz. emisji: 9.30

ac

Czytaj także

Daria Widawska: moje ciało należy do mnie po godzinach pracy

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 11:40
- Lubię  scenariusze, które stawiają przede mną wyzwania. Lubię rolę, które muszę wycisnąć z trzewi. Dla każdej postaci coś w sobie zmieniam - opowiada Daria Widawska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Katarzyna Sowińska: jest we mnie ogromny głód życia

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2018 15:37
- Od dziecka miałam wiele zainteresowań. Zaczęło się od muzyki, potem moją ogromną pasją stały się konie. Do Paryża wyjechałam w wieku 19 lat, ponieważ bardzo szybko chciałam się usamodzielnić - mówiła aktorka Katarzyna Sowińska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Urszula Dębska: mój zawód uczy jakim być człowiekiem

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 13:03
Aktorka w zeszłym roku obchodziła 25-lecie swojej pracy. W studiu Czwórki opowiadała, że jej celem jest ciągłe poszukiwanie zawodowych wyzwań. Od niedawna możemy ją oglądać również na deskach teatru.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marieta Żukowska: aktorstwo pozwala mi przekraczać granice

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 12:50
- Paradoksalnie to właśnie te zmiany, które wydają nam się trudne, prowadzą do czegoś wspaniałego. Najcięższe doświadczenia sprawiają, że jesteśmy w stanie cieszyć się z małych rzeczy - mówiła aktorka Marieta Żukowska.
rozwiń zwiń