X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nieprzeciętni 2018. Michał Brańka zwycięzcą Plebiscytu!

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 19:23
W tegorocznej odsłonie plebiscytu Nieprzeciętni zwyciężył Michał Brańka, który dzięki swojemu poczuciu humoru i pozytywnemu nastawieniu do życia pomaga najmłodszym pacjentom w walce z ciężkimi chorobami. 
Nieprzeciętny 2018 - Michał Brańka
Nieprzeciętny 2018 - Michał BrańkaFoto: Radosław Tobolski/Polskieradio.pl

Michał Brańka od 2015 roku związany jest z fundacją "Czerwone Noski - Clown w Szpitalu". Intensywnie rozwija swój warsztat sztuki improwizacji komediowej oraz odwiedza w szpitalach dzieci, rodziców i personel po to, by choć na chwilę zmienić szpitalną rzeczywistość. Jest również koordynatorem krakowskiego zespołu "Czerwonych Nosków" i bardzo sumiennie pracuje na to, by dobre samopoczucie i radość sprzyjały wychodzeniu z każdej trudnej sytuacji i choroby.

- Staramy się robić jak najwięcej, by nasz uśmiech trafiał do dzieciaków. A teraz także na szpitalne oddziały geriatryczne i do uchodźców - mówił po otrzymaniu tytułu Nieprzeciętnego 2018. 


Szefowa Czwórki Hanna Dołęgowska wraz z laureatem ubiegłorocznej odsłony Nieprzeciętnych Mateuszem Zarembą wręcza nagrodę tegorocznemu zwycięzcy Michałowi Brańce/fot. Katarzyna Gwiazdowska/Polskieradio.pl Szefowa Czwórki Hanna Dołęgowska wraz z laureatem ubiegłorocznej odsłony Nieprzeciętnych Mateuszem Zarembą wręcza nagrodę tegorocznemu zwycięzcy Michałowi Brańce/fot. Katarzyna Gwiazdowska/Polskieradio.pl

nieprzeciętni1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny - Nieprzeciętni 2018 >>>

Na co dzień Brańka, jako instruktor teatralny i pedagog, prowadzi młodzieżowy Teatr Sokół, gdzie uczy wrażliwości, otwartości i zespołowości. Wspólnie z młodymi aktorami całkowicie od podstaw tworzy spektakle, które doceniane są na licznych ogólnopolskich festiwalach. Jest także założycielem Wolontariatu Wadowickiego Centrum Kultury, w którym wyszukuje młode talenty. Od wielu lat gra na instrumentach perkusyjnych - obecnie stracił głowę dla handpana, czyli "najmłodszego instrumentu świata", swoim kształtem przypominającego UFO.

***

mat. pras./kd/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka Nieprzeciętni 2018
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nieprzeciętni inspirują do pokonywania własnych barier"

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 17:08
Pasje zwycięzcy Plebiscytu Czwórki Nieprzeciętni 2017 to świat nauki i żeglarstwo, a jego motto to "wystarczy tylko chcieć". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zorza, zaćmienie. Karol Wójcicki o "nieprzeciętnych zjawiskach"

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2018 17:10
- Jednym z unikatowych zjawisk w skali planety, ale nawet układu słonecznego, jest zaćmienie Słońca - mówił Karol Wójcicki, juror plebiscytu Czwórki "Nieprzeciętni 2018", w audycji Kuby Marcinowicza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nieprzeciętni 2018 - Wielki Finał. Znamy zwycięzcę!

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2018 13:28
Zakończył się finał Plebiscytu Czwórki "Nieprzeciętni". Laureatem tegorocznej odsłony został Michał Brańka. Zapraszamy do oglądania na żywo Gali Finałowej!
rozwiń zwiń