Cyberpunk 2077 ozłocony!

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 21:18
Niczym grom z jasnego nieba spadła na nas informacja od CD PROJEKT RED. Za pośrednictwem Twittera deweloperzy poinformowali o zakończeniu prac nad grą i przyznali jej status GOLD!
Promocja gry Cyberpunk 2077 w Tokio
Promocja gry "Cyberpunk 2077" w TokioFoto: PAP/EPA/FRANCK ROBICHON

Gracze wyczekujący premiery wybranego przez siebie tytułu, zawsze z niecierpliwością czekają też na informacje o ukończeniu prac nad grą. Jedną z takich gier jest właśnie rodzimy "Cyberpunk 2077". Twórcy rozwiali wszelkie wątpliwości związane z premierą ich najnowszej produkcji. Gra została ukończona, a płyty z wersją 1.0 trafiły do tłoczni.

 


Jest to bardzo dobra wiadomość, biorąc pod uwagę kontrowersje, o których informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. To właśnie wtedy pracownicy studia otrzymali maile z informacją o zmianie aktualnego trybu pracy na sześciodniowy. Nie brakowało spekulacji na temat finalnej wersji produktu. Chociaż przy grze wciąż widnieje wiele znaków zapytania, jednego możemy być pewni: premiera 19 listopada.

 

"Cyberpunk 2077" zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Oczywiście nie zabraknie także wersji na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Posiadaczom komputerów osobistych pozostało zatem 45 dni na usprawnienie swoich maszyn, tak by były w stanie uciągnąć polskiego potwora na maksymalnych ustawieniach graficznych.

 

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

Udany debiut "Vampire: The Masquerade - Shadows Of New York"

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 07:57
"Vampire: The Masquerade" zawsze było pełnokrwistym RPG. Kiedy Draw Distance ogłosiło prace nad nowa grą z tego uniwersum, gracze poczuli ogromne rozczarowanie z powodu zmiany gatunku z role-playing game na visual novel. Czy rzeczywiście było się czego obawiać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skandal w CS:GO. Polacy zbanowani!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2020 11:29
Aż 37 trenerów zostało ukaranych przez Esports Integrity Commission. Organizacja od dłuższego czasu prowadziła śledztwo związane z tak zwanym coach-bugiem. Niestety na niechlubnej liście znalazło się także dwóch Polaków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kamiński: z survivalem w grze jest jak w życiu

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020 13:34
Trwa moda na survival. Jednym z miłośników tego gatunku gier jest Marek Kamiński, podróżnik i polarnik, filozof oraz pisarz. - Gry pobudzają wyobraźnię, uczą poprzez zabawę - mówił w rozmowie z Jeffrejem. 
rozwiń zwiń