Tekken 7. Premier Polski nowym wojownikiem

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 10:02
W miniony weekend zakończył się Japan Fighting Game Publishers Roundtable, czyli specjalne wydarzenie, podczas którego twórcy gier walki opowiadają o planach rozwoju swoich aktualnych produkcji oraz o zapowiedziach kolejnych.
Nowe postaci i powroty w trzecim sezonie Tekken 7. Z kim powalczymy?
Nowe postaci i powroty w trzecim sezonie Tekken 7. Z kim powalczymy? Foto: Leonel Calara/Shutterstock
shutterstock Anton27 dziewczyna gracz konsola gaming 1200.jpg
Jasne i ciemne strony gamingu. Jak wyłączyć złe emocje?

Cała społeczność kultowej bijatyki Tekken czekała na przedstawienie nowości związanych z siódmą odsłoną gry. Hype dodatkowo nakręcał fakt, że reprezentant naszego kraju, Kamil "Bati" Przygodzki został mistrzem The Intercontinental Fight Club. Polak niespodziewanie zdobywając mistrzostwo skradł serca kibiców oraz współzawodników, tymczasowo detronizując Adriana "Frizena" Szydłowskiego oraz Macieja "Why’a" Stegienko z piedestału najlepszych, aktywnych graczy w Polsce.

Podczas Japan Fighting Game Publishers Roundtable poinformowano, że do Tekkena zawita nowa postać pochodząca z Polski. Wielu graczy podczas spekulacji już widziało oczyma wyobraźni na ekranie wyboru zawodników Mariusza Pudzianowskiego, Jana Błachowicza, a bardziej dowcipni domagali się obecności Marcina Najmana. Jakież było zdziwienie wszystkich obecnych kiedy na ekranie pojawiła się... fikcyjna Premier Polski!

Katusuhiro Harda oznajmił, że decyzja spowodowana jest nie tylko chęcią ukłonu dla polskiej społeczności Tekkena, ale także ze względu na fakt, że w naszej historii wiele kobiet piastowało właśnie to stanowisko. Co ciekawe, gracze zauważyli bliznę na policzku, a jej wygląd zdaje się bardzo podobny do... Ciri z "Wiedźmina 3".

Posłuchaj także:

Cyberpunk 2077 free 1200.jpg
"Cyberpunk 2077" i inne kampanie w gamingu. Jak to się robi?

Bandai Namco Entertainment America/TEKKEN 7 – DLC 18 Teaser Trailer

Postać została stworzona przy bezpośredniej współpracy z Polską Ambasadą w Japonii i według zapowiedzi Prezes Rady Ministrów Polski zadebiutuje wiosną.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

Techland i Microsoft - menadżer odpowiada na plotki

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 09:07
O przejęciu Techlandu przez Microsoft mówiło się już od jakiegoś czasu. Temat wykupienia polskiego studia przez amerykańskiego giganta powrócił w ubiegłym tygodniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wirtualna rzeczywistość. "To z pewnością przyszłość gamingu"

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 16:27
Pierwotnie uznawana była za "gadżet dla bogaczy", zabawkę, która w żaden sposób nie zrewolucjonizuje gamingu. Okazuje się jednak, że VR zaczyna gwałtownie zyskiwać na popularności i coraz częściej jest stałym elementem gier. 
rozwiń zwiń