X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nieprzeciętni 2019. Daria Ładocha: warto, by świat o nich usłyszał

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2019 14:21
W plebiscyncie "Nieprzeciętni 2019" jury wybrało 10 finalistów. - Chciałam znaleźć ludzi, których być może nikt nigdy nie dostrzegł - mówiła o swoim wyborze członkini Kapituły Daria Ładocha.
Audio
Daria Ładocha
Daria ŁadochaFoto: Bartek Kulita

nieprzecietni_1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny - Nieprzeciętni 2019 >>>

Jak podkreślała ludzi nieprzeciętnych cechuje pasja, ogromne zaangażowanie, ale także "nierzadko absurdalność pomysłów, które mają". - Moje kryteria podczas podejmowania tej decyzji były dość dziwne, myślę, że nie do końca oczywiste. Natomiast bardzo chciałabym, by o ludziach, którzy pojawili się w tym plebiscycie, świat usłyszał. Bo naprawdę warto - mówiła aktorka.

Plebiscyt "Nieprzeciętni 2019" wystartował 21 marca. Projekt skierowany jest do ludzi osób, które na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą nieoczywiste rzeczy, przez co można określić ich "nieprzeciętnymi". Trwa kolejny etap, w którym dzięki Waszym głosom, spośród 10 finalistów, wybranych przez naszą Kapitułę, wybrany zostanie laureat, który otrzyma tytuł Nieprzeciętnego 2019 i cenne nagrody.

ZOBACZWIĘCEJ Regulamin "Nieprzeciętni 2019" >>>

***

Głosujcie na swoich kandydatów TU >>>

Macie czas do 9 czerwca. Wyniki głosowania i nazwisko zwycięzcy poznamy podczas Gali 18 czerwca.

kd/ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka Nieprzeciętni 2019
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dariusz Aksamit: nieprzeciętność sprawia, że świat idzie naprzód

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 16:01
- W szkole uczy się dzieci, by były grzeczne, posłuszne i skromne. Ale fatalnie jest, jeśli przez tę źle pojętą skromność rozumiemy niechwalenie się swoimi sukcesami - tłumaczył Dariusz Aksamit. - Dlatego, jeśli ktoś uważa, że jest nieprzeciętny, to powinien się zgłosić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marta Zalewska ceni "nieprzeciętnych niechcący"

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 13:29
- Nieprzeciętnych ludzi jest sporo, tylko trzeba szerzej otworzyć oczy - mówi Marta Zalewska, zwyciężczyni konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" oraz członkini kapituły jury plebiscytu "Nieprzeciętni 2019". - Ten plebiscyt jest wspaniały, bo nie ma w nim ograniczeń, każdy może być indywidualistą na dowolnym polu - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Margas: ludzie nieprzeciętni zarażają innych pasją

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 13:58
- Człowiek nieprzeciętny to ktoś, kto ma pasję, i dzięki niej swój świat, do którego jest w stanie wciągnąć innych - tłumaczył Maciej Margas w Czwórce.
rozwiń zwiń