Posłuchaj koncertu Korteza na Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowej Woli

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 17:38
10 sierpnia na scenie Lato z Radiem Festiwal 2019 wystąpił Kortez. Transmisji z koncertu na żywo mogliśmy wysłuchać na antenie radiowej Czwórki i Trójki. Zapraszamy do wysłuchania koncertu artysty w Stalowej Woli.
Audio
  • Lato z Radiem Festiwal 2019. Transmisja koncertu Korteza
Kortez na Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowej Woli
Kortez na Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowej WoliFoto: Dariusz Kawka

W 2015 roku zadebiutował piosenką "Zostań". Błyskawicznie zyskał rozgłos i sympatię zarówno słuchaczy jak i krytyków. Muzyk do tej pory wydał trzy płyty, z których każda zdobyła status co platynowej. "Bumerang", "Mój dom" oraz "Mini dom" w ciągu czterech lat osiągnęły kilkusettysięczną sprzedaż. Kortez uznany jest przez krytyków za jednego z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia.

W sobotę (10.08) na trasie Lato z Radiem Festiwal 2019 Kortez zagrał swój jedyny koncert. Poprowadzili go prowadząca audycję "Stacja Kultura" w Czwórce Katarzyna Dydo-Rosłoń oraz dziennikarz muzyczny i zastępca redaktor naczelnej radiowej Jedynki Marcin Kusy.

Relacja Czwórki z Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowej Woli. Zobacz, co się działo! >>>

Koncertu na żywo mogliśmy posłuchać na antenie radiowej Czwórki (na czwórka.online), w mediach społecznościowych i na antenie radiowej Trójki. Zapraszamy do wysłuchania transmisji, który znajdziecie w załączonym nagraniu.

Finał tegorocznej trasy Lato z Radiem Festiwal zakończy się 30 i 31 sierpnia w Krakowie.

Na scenie wystąpią:

30 sierpnia: Smolik / Kev Fox, The Dumplings, Barbara Wrońska, Król, duet Przybysz - Przybysz, Mazolewski i Porter, Fisz Emade Tworzywo, Nosowska, Voo Voo.

31 sierpnia: Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie, Chopin University Big Band, Anita Lipnicka, Mela Koteluk, Skubas, Julia Pietrucha i Daria Zawiałow. Zapraszamy na kolejne muzyczne emocje. Bądźcie z nami za ostatnim koncercie Lato z Radiem Festiwal 2019!

Lato z Radiem Festiwal 2019 – serwis specjalny Polskiego Radia .

Czytaj także

Jamal z płytą "Czarny motyl”. "To dla mnie nowe otwarcie"

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 16:25
Na piąty album Jamala trzeba było czekać dwa lata. Artysta, kojarzony dotychczas z takimi gatunkami jak dancehall, hip-hop czy R&B, tym razem zaskoczył fanów zupełnie nowym muzycznym obliczem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muniek Staszczyk z solową płytą: "Syn miasta" to mój muzyczny oddech

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 15:51
Muniek Staszczyk zapowiada solową płytę "Syn miasta". Singiel zatytułowany "Pola" napisał m.in. Dawid Podsiadło, a w klipie zobaczymy Agatę Buzek i Jacka Braciaka. - To dla mnie taki "muzyczny oddech". Robię dziś coś zupełnie innego niż w T.Love - mówił w rozmowie z Czwórką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marta Zalewska: nieprzeciętność to temat rzeka

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019 14:31
- W ludziach cenię odwagę, mądrość, pomysłowość, doświadczenie i dobroć - mówi Marta Zalewska, która wygrała konkurs "Wydaj płytę z Będzie głośno", a także jurorka Czwórkowego Plebiscytu Nieprzeciętni 2019. - Nieprzęciętność to temat rzeka i dla nas, jurorów, którzy wybierali finalistów, taki właśnie był - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Taylor Swift straciła prawa do swoich piosenek. Wykupił je manager Biebera

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 12:31
Wykupił je menedżer - Justina Biebera. ​Wcześniej prawa do jej twórczości należały do Big Machine Label Group. Dlaczego ochrona praw autorskich to nadal tak duży problem?
rozwiń zwiń