Miły ATZ. Po "Czarny swingu" - ekskluzywny set w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 10:20
Członek gdyńskiej ekipy Undadasea i labelu Def Jam Recordings specjalnie dla słuchaczy Czwórki przygotował autorską selekcję muzyczną.
Miły ATZ
Miły ATZFoto: mat. prasowe/Def Jam Recordings Poland

Posłuchaj
59:54 _PR4_AAC 2020_06_20-01-00-01.mp3 Posłuchaj setu dj'skiego Miłego ATZ (BEATmaszyna/Czwórka)

 

Najnowszy album rapera "Czarny swing" ukzała się pod koniec maja, a tydzień temu dotarł na czwarte miejsce na liście sprzedaży płyt OLiS. Miły ATZ Ma na koncie występy obok kluczowych postaci basowej sceny UK: Killa P, Commodo, Chimpo, Skelecta czy Flava D oraz współpracę z wieloma czołowymi artystami polskiej sceny rapowej. Setu didżejskiego Miłego można było posłuchać po godz. 1.00.

W pierwszej godzinie audycji - w Archiwum Polskiego Bitu przypomnieliśmy przełamujący bariery brzmienia w polskim rapie album "Autentyk" duetu Vienio & Pele z 2002 roku.

***

"BEATmaszynę" - w nocy z piątku (19.06) na sobotę (20.06) audycję poprowadził Piotr Truszkowski.

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

SnowFest 2019. Tak bawiliśmy się w Szczyrku

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 16:02
Tegoroczny SnowFest, kolejna odsłona imprezy łączącej muzyczne koncerty ze sportową rywalizacją, odbyła się w Szczyrku. Przez cały weekend prezentowaliśmy relacje z tego wydarzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MIN t: Berlin otworzył mi głowę na dźwięki i głosy

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2020 14:40
- Berlin najpierw zmienił moje widzenie świata, a później otworzył głowę na muzykę. Zmieniła się moja wrażliwość w odbiorze dźwięków, dużo eksperymentuje z wokalem - opowiada MIN t. Artystka podzieliła się z fanami utworem "Start Dancing" i zapowiedziała wydanie drugiej płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Symulator imprezy rave'ovej. "Muzyka, która dotyka wszystkich zmysłów"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 10:29
W ramach cyklu wydarzeń Open Studios zorganizowanego przez Teatr Studio w Warszawie - reżyser Łukasz Twarkowski postanowił stworzyć projekt, podczas którego możliwa będzie indywidualna, prywatna impreza rave'owa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olivia Anna Livki: bas jest sercem mojej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 13:00
"Digital Dissidents" to trzeci album Olivii Anny Livki. Na nowej płycie królowa voice'n'bassu zabiera słuchaczy w mroczne i radykalne muzycznie miejsce, w którym, jak dotąd, jeszcze nie była. 
rozwiń zwiń