Polskie Radio

Wsparcie dla przedsiębiorców w obliczu pandemii COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 13:57
Od roku zmagamy się z pandemią koronawirusa. W szczególnie ciężkim położeniu są przedsiębiorcy z wielu branż - gastronomicznej, odzieżowej, sportów zimowych. Czy tarcze branżowe są dla nich rzeczywistą ulgą? Ile miejsc pracy dzięki nim udało się zachować? Czego dziś oczekują od rządu?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Drazen Zigic

Gośćmi audycji będą: Henryk Kowalczyk (szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych), Jacek Cieplak (zastępca Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców), Andrzej Jaworski (Prezes Zarządu VRG (Vistula, Wólczanka, Bytom) oraz Agata Wójtowicz (Prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej).

***

Na audycję Gdzie jest pan Cogito (o nowej porze!) we wtorek (23.02) o godz. 21.05 zaprasza Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

kh

Czytaj także

Problemy przedsiębiorców w czasie pandemii. "W całej Europie nie ma na to mądrych rozwiązań"

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 20:27
- Sytuacja jest dość niepokojąca. W większości krajów restrykcje są zaciskane i zdecydowanie bardziej uporczywe niż w Polsce. Jeżeli więc patrzylibyśmy na takie wskaźniki, to Polska jest jednym z niewielu krajów, które poluźniły obostrzenia - powiedział o sytuacji gospodarczej w Polsce Jakub Rybacki z Polskiego Instytutu Ekonomicznego.
rozwiń zwiń