Polskie Radio

Polskie Radio na drugim miejscu w rankingu najbardziej opiniotwórczych stacji

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2021 21:45
Polskie Radio znalazło się na drugiej pozycji pod względem cytowalności w maju w rankingu najbardziej opiniotwórczych anten radiowych. Na Program 1 i 3 Polskiego Radia oraz na Polskie Radio 24 dziennikarze innych redakcji powoływali się w maju 1828 razy. Ranking opracował Instytut Monitorowania Mediów. Polskie Radio uplasowało się w nim za stacją RMF FM.
Najbardziej opiniotwórcze stacje radiowe maj 2021
Najbardziej opiniotwórcze stacje radiowe maj 2021Foto: Polskie Radio

Największy skok, bo osiem pozycji w górę w stosunku do kwietnia, odnotował Program 1 Polskiego Radia.

kossowski1200.jpg
"Nie tylko koncerty, ale również reporterska trasa po kraju". Krzysztof Kossowski o 50. edycji "Lata z Radiem"

Redakcja omawiała na antenie między innymi wstępne wyniki programu szczepień przeciw COVID-19 w zakładach pracy w rozmowie z szefem KPRM, pełnomocnikiem rządu ds. Narodowego Programu Szczepień Michałem Dworczykiem.

Czytaj również:

Instytut Monitorowania Mediów od 2000 roku analizuje i archiwizuje materiały ukazujące się we wszystkich mediach. Monitoruje prasę, radio, telewizję, portale internetowe i social media, a także podcasty i kanały video.

jmo

Czytaj także

"Przede wszystkim dobra muzyka". Prezes Polskiego Radia o nowej ofercie programowej

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2021 06:40
- Wiosenno-letnie ramówki wszystkich anten Polskiego Radia skupiają się na tym, co jest ich najbardziej charakterystyczną cechą: różnorodność muzyczna - powiedziała Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pokazują ciągłość instytucjonalną Polskiego Radia". Joanna Lichocka o unikatowych nagraniach na liście UNESCO

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2021 08:28
- To zupełnie wyjątkowa sytuacja, kiedy nagrania dźwiękowe z Warszawy, w sytuacji ekstremalnej, sytuacji napaści Niemiec na Polskę, stały się dokumentem wpisanym na listę materiałów istotnych dla historii świata, to bardzo ważne - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia Joanna Lichocka, poseł PiS i członek Rady Mediów Narodowych.
rozwiń zwiń