jedynka

Łukasz Zagrobelny: zostałem wykopany przez Natalię Kukulską

Jedynka
Piotr Grabka 17.09.2013
Łukasz Zagrobelny na scenie Lata z Radiem
Łukasz Zagrobelny na scenie Lata z Radiem, foto: Redakcja Lata z Radiem

Zanim Łukasz Zagrobelny rozpoczął solową karierę śpiewał w chórku u Natalii Kukulskiej. Pewnego dnia usłyszał od niej słowa, po których zdecydował się zakończyć współpracę.

- Pewnego dnia powiedziała mi, że mogę śpiewać u niej nawet do śmierci, ale żebym chociaż spróbował zrobić coś swojego, zamiast ciągle chować się za plecami szefowej. To było coś nieprawdopodobnego. Natalia trochę wykopała mnie ze swojego zespołu – mówił w Jedynce Łukasz Zagrobelny.

"Tydzień z Gwiazdą" - Pectus, Myslovitz, Formacja Nieżywych Schabuff, Krzysztof Krawczyk, Doda, De Mono o sobie >>>

Pierwszym singlem i przebojem uczestnika tegorocznej trasy Lata z Radiem stała się piosenka "Nieprawda". - Wracałem w nocy z koncertu Natalii, gdy usłyszałem w radiu tę piosenkę. Musiałem się aż zatrzymać na poboczu. Pogłośniłem na maksa i poczułem wzruszenie. To było coś niebywałego móc usłyszeć swoją piosenkę w rozgłośni radiowej, której słucha kilka milionów ludzi - wspominał w kolejnym odcinku "Tygodnia z Gwiazdą" Łukasz Zagrobelny.

Koncerty Lata z Radiem - Myslovitz,  De Mono, FNS, Doda, Afromental, Perfect, Maryla Rodowicz i in. [wideo] >>>

Materiał Niny Karczmarewicz.

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszył najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Do nabycia na stronie >>> sklep.polskieradio.pl

 

pg