!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom na pikniku "Lata z Radiem w Jakuszycach"

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2022 09:23
Zakończenie wakacji 2022 z Polskim Radiem Dzieciom odbyło się Jakuszycach, gdzie odbył się ostatni w tym sezonie Familijny Piknik dla słuchaczy - mieszkańców oraz turystów, spędzających wakacje w malowniczej Szklarskiej Porębie i okolicach. Była to okazja do wzięcia udziału w konkursach i specjalnie przygotowanych aktywnościach dla całych rodzin.  O dobrą atmosferę podczas pikniku dbali prowadzący – dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom Programu 1 Polskiego Radia.
Ostatni Familijny Piknik Lata z Radiem odbędzie się w Jakuszycach
Ostatni Familijny Piknik "Lata z Radiem" odbędzie się w JakuszycachFoto: Polskie Radio

Jakuszyce to już ostatnie miejsce na tegorocznej trasie, 51. odsłony "Lata z Radiem". W sobotę, 27 sierpnia, w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach, Polskie Radio Dzieciom przygotowało moc atrakcji dla najmłodszych - m.in. warsztaty dziennikarskie "Nie-Udana Audycja" ze Zbyszkiem Kozłowskim i Patrykiem Bartoszewskim oraz zabawy aktorsko – imitatorskie „Głos jak plastelina, która się wygina, czyli co można zrobić z głosem”  - prowadząca Agnieszka Kunikowska z Jedynki Dzieciom. 

Radiowa Jedynka wyemitowała nie tylko „Lato z Radiem”, ale również „Muzyczna Jedynka” oraz „Lato z Radiem Extra”. Podczas Familijnego Pikniku, który odbył się  na Polanie Jakuszyckiej do wygrania były atrakcyjne nagrody w konkursach: „Z tabliczkami TAK lub NIE”, „Czy znasz ten przebój Lata z Radiem?”, „Najlepszy kibic Lata z Radiem” prowadząca: Sława Bieńczycka i Roman Czejarek).

Dziennikarze radiowej Jedynki zaprosili również do wzięcia udziału w aktywnościach fizycznych, które poprowadził Piotr Galus. Wszyscy zainteresowani sportowymi wyzwaniami mogli zaangażować się w gimnastykę poranną „Obudź się”, „Sprawdź siłę” oraz „Zregeneruj się”.  

Podczas sobotniego pikniku dziennikarze Polskiego Radia wspierali także uczestników 10. Letniego Biegu Piastów w Jakuszycach. Słuchacze mogli liczyć na relacje na żywo, prosto z tras prowadzących przez malownicze Góry Izerskie.

„Letni Bieg Piastów” to jedna z największych w Polsce imprez dla miłośników biegów górskich. Biegacze zainteresowani wzięciem udziału w rywalizacji mieli do wyboru trzy trasy na dystansach: 12 km, 22 km oraz 51 km. Ponadto organizatorzy przygotowali także atrakcje dla najmłodszych, tj. „Bieg Przedszkolaka” oraz „Wyprawę Zucha”. Na mecie mali sportowcy otrzymali pamiątkowe medale. Specjalna propozycja czekała również na miłośników spacerów – to dla nich wyruszył „Marsz Nordic Walking”. 

  • Więcej na temat wszystkich atrakcji Lata z Radiem 2022 na specjalnej stronie latozradiem.pl/

Czytaj dalej:

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 

Zobacz także
Czytaj także

Jak bawić się z dzieckiem latem? Rodzicielstwo przez zabawę

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2022 13:45
Niewątpliwie czas spędzony z maluchem korzystnie wpływa na jego rozwój, ale też relacje rodzinne. W wakacje, kiedy dzieci nie chodzą do szkoły czy przedszkola możemy wykorzystać dodatkowy czas na wspólne bawienie się na kocyku. Co więcej, zabawy te nie muszą być skomplikowane, by były atrakcyjne dla najmłodszych. O tym, jak połączyć rodzicielstwo i rozrywkę opowiedziała w "Strefie Rodzica" Estera Wocial, autorka profilu na Instagramie "Z mamą się nie nudzę".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miś Michaś i smok Adaś na wakacjach już nie podsłuchują?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2022 12:12
Miś Michaś i smok Adaś robią sobie wakacje od podsłuchiwania? Przecież nawet najbardziej zgrani współpracownicy muszą czasem odpocząć. Okazuje się jednak, że jedno nie wyklucza drugiego, a nasi przyjaciele moją odpoczywać i podsłuchiwać jednocześnie!
rozwiń zwiń
Czytaj także

W "Kulturotece" rozmowa o Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Propozycje dla dzieci i dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2022 13:10
27 sierpnia startuje dziewiętnasta już odsłona Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Festiwal to nie tylko bogata oferta wydarzeń adresowanych do dorosłych, ale też dla dzieci, między innymi spektakle, warsztaty, spotkania, zabawa i kontakt z kulturą żydowską.
rozwiń zwiń