X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wystawa malarstwa 4-latka w poznańskiej galerii

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2020 16:03
Ponad 60 obrazów ma w swoim pokoju 4-letni Maksymilian Czechlewski. Przygodę z malowaniem rozpoczął w wieku 3 lat i dziennie maluje od 4 do 5 obrazów. Maluje pędzlami, szpachelkami i dłońmi, a jego ulubionym kolorem są czerwony i purpurowy. Wystawa w poznańskiej galerii będzie pierwszą prezentacją prac małego artysty.
Audio
  • Rozmowa z Maksymilianem Czechlewskim i jego mamą o wystawie w poznańskiej galerii (Poranek/Polskie Radio Dzieciom)_19.02.2020.
Na zdjęciu 4-letni Maksymilian Czechlewski
Na zdjęciu 4-letni Maksymilian CzechlewskiFoto: Małgorzata Kokot

Maksymilian Czechlewski uczęszcza do Przedszkola na poznańskich Jeżycach. Uwielbia malować i maluje czym tylko się da. - Maluje pędzlami, szpachelkami, dłońmi, a morze i jego fale maluje zamaszystymi ruchami. To niesamowite, że dziecko samo wie, jak to robić – powiedziała w audycji "Poranek" w Polskim Radiu Dzieciom Małgorzata Kokot, mama Maksymiliana. – Na wystawie w galerii FWD w Poznaniu będzie można zobaczyć zaledwie kilka wybranych prac syna. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć pozostałe prace, zapraszamy do naszego domu – dodała.
Więcej w załączonym pliku.

Wernisaż wystawy "Ja farbuję i to jest niebezpieczne" odbędzie się 22 lutego o godz. 16.00.
Wystawa prezentowana będzie do 31 marca.
Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej galerii.

Audycja "Poranek"
Data emisji: 19.02.2020
Audycja "Poranek" od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 09.00. 

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

jo

Zobacz więcej na temat: czas wolny edukacja
Zobacz także

Czytaj także

Majsterkowanie i inne aktywności z dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 10:39
 Majsterkowanie jako forma kreatywnego spędzenia czasu i sposób na naukę powraca do łask. Rozwija nie tylko motorykę małą dziecka, ale także jego kompetencje i umiejętności psychofizyczne. Dużo dobrego kryje się pod tym hasłem. Co zatem można zmajsterkować, jak to zrobić i gdzie? O tym w bieżącym wydaniu audycji „Strefa rodzica”, którą poprowadził Mikołaj Foks.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kultura dla dzieci od wczesnego dzieciństwa na drodze do rozwoju i otwartości dziecka

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 09:00
W jakich miejscach szukamy kontaktu z kulturą? Gdzie można spotkać się z działaniami kulturalnymi, a o tym nie wiemy? Tylko w Warszawie działają Domy Kultury, których oferta kulturalna zajęć może przyprawić o zawrót głowy.
rozwiń zwiń