X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bicie, plucie i inne miłosne wyznania..

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2019 23:57
"Wszystko dobrze. On tylko przy tobie jest taki!" – zapewne każdy rodzic słyszał takie słowa od osoby opiekującej się jego dzieckiem. Dlaczego dziecko inaczej zachowuje się z mamą niż pod opieką innych osób?
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Dlaczego dziecko najgorzej zachowuje się przy mamie?  Tylko dlaczego z chwilą powrotu do domu wszystko diametralnie się zmienia?

shutterstock_581516992 kopia 1200.jpg
"Wyczesany tata" czyli jak być zaangażowanym ojcem

Goście Polskiego Radia Dzieciom: Joanna Berendt, trenerka Porozumienia bez Przemocy Ewa Krogulska, psychoterapeutka rodzinna. 

Rozmawiała Aleksandra Jasińska.

Data emisji: 02.10.2019

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom

Zobacz także

Czytaj także

Grzeczne i niegrzeczne maluchy czyli jak zdefiniować grzeczność i co z tego wynika?

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2019 23:57
Czy maluch roczny, półtoraroczny może być grzeczny lub niegrzeczny? Jak zrozumieć, o co chodzi dziecku? Poznajmy krainę dziecięcych emocji, reakcji i lęków. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy niemowlęta i małe dzieci potrafią manipulować płaczem?

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 23:57
Im szybciej matka reagowała na płacz dziecka, niezależnie od tego, czy jej działania przynosiły zamierzony efekt, tym mniej dzieci płakały w przyszłości. To mówią badania, a co mówią przekonania? Czy nadal słyszycie "zostaw, musi się sam uspokoić"? Albo "ona tobą manipuluje!", "zaraz wejdzie ci na głowę"?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziecięcy bunt

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 23:57
Porozmawiajmy o problemie złości i buntu dziecięcego - jak sobie radzić z emocjami dziecięcymi, w tym ze złością? Czy bunt jest niezbędnym etapem w kształtowaniu się osobowości dziecka?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaburzenia u dzieci i młodzieży

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 23:57
Naszym dzieciom powodzi się lepiej niż jakiemukolwiek pokoleniu wcześniej, a mimo to ich troski są ogromne. W jaki sposób zmotywować Lenę, która boi się chodzić do szkoły? Jak dotrzeć do agresywnego chłopca, którego nic nie obchodzi? W Strefie Rodzica gościł autor książki "Zaburzenia u dzieci i młodzieży. Co obciąża nasze dzieci i jak możemy im pomóc".
rozwiń zwiń