X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak nowe technologie zmieniają edukację?

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2020 23:57
Współcześnie nowe technologie przybliżają świat, skracają dystans między ludźmi i pomagają zdobywać wiedzę, o której nasi przodkowie nawet nie śnili.
Audio
Zajęcia w Centralnym Domu Technologii
Zajęcia w Centralnym Domu TechnologiiFoto: facebook.com/pg/CentralnyDomTechnologii/

Kiedyś do poznawania świata wystarczały nam oczy, uszy, nos, język oraz ręce i nogi - a nade wszystko głowa. Umiejętności analizy i wnioskowania służyły opisaniu rzeczywistości oraz pomagały w spisaniu prawideł, które  ułatwiały przetrwanie i umożliwiały osiągnięcie w życiu poczucia szczęścia.

O tym, jak nowoczesne technologie zmieniły edukację Marcin Perfuński rozmawia  z ekspertami z Centralnego Domu Technologii: Van Anh Dam - dyrektorką zarządzającą, Agnieszką Mysiak-Wrzeszcz - kuratorka wystawy oraz Kamilem Śliwowskim - dyrektorem programu edukacyjnego tej placówki.

Rozmawiał: Marcin Perfuński

Data emisji: 03.02.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

Polskie Radio Dzieciom ma profil na Facebooku raz konto na Instagramie - można tam znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych!

Zobacz także

Czytaj także

Jak się skutecznie uczyć?

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2021 10:40
Obranie odpowiedniej taktyki, w połączeniu z rzeczywistym wykonywaniem określonych kroków, prędzej czy później skutkuje zyskiwaniem wiedzy. Dlatego w procesie przyswajania wiedzy tak ważne jest wybranie określonej techniki uczenia się. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyberprzemoc

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 23:57
Prawie połowa nastolatków doświadcza różnych form cyberprzemocy, ale tylko 15 proc. rodziców o tym wie. Większość jest przekonana , że zagrożenie dla dziecka czai się raczej na ulicy a nie przed komputerem, tabletem czy smartfonem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Matematykę można polubić!

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 23:57
Jak pokazać dzieciom, że matematyka, często uznawana za przedmiot trudny, jest nie tylko potrzebna, ale też fajna?
rozwiń zwiń