X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Recepta na walkę ze stresem w czasach pandemii

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2020 23:35
Wraz z kolejną falą zachowań wróciły obostrzenia i zalecenia, by pozostawać w domu, ograniczać kontakty społeczne. Na kwarantannie przebywa w tym momencie ponad 400 tysięcy Polaków. Co zrobić, aby przetrwać kolejne uderzenie kryzysu i jak się przygotować na trudny czas?
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Mariusz Budrowski, współautor projektu "Odmładzanie na Surowo", autor książki dla dzieci "Wierszykowo na Surowo", bestsellera "Surowe Zdrowie" oraz książki kulinarnej "Na Surowo Przepisy", pomysłodawca programów na odchudzanie oraz Festiwalu Witariada i konferencji Surowe Życie.

Posłuchaj
58:04 Dzieci_AAC 2020_11_05-21-00-24_SR_1_FIC_.mp3 05.11.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Rozmawiała: Joanna Ficińska

Data emisji: 5.11.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Jak wzmocnić organizm?

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 23:55
Powrót do natury, zadbanie o swoje ciało, ale i umysł, dietę, a przede wszystkim o styl życia mogą okazać się kluczowe w walce z wieloma współczesnymi dolegliwościami.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lecznicza moc przypraw i ziół

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 23:35
Zioła i przyprawy posiadają wachlarz dobroczynnych właściwości, użyte w odpowiedni sposób nadają nie tylko smaku potrawom, ale mogą także wspomagać trawienie i ułatwiać przyswajanie wartości odżywczych zawartych w naszych posiłkach. Warto tę wiedze zastosować w praktyce.
rozwiń zwiń