Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Speedball

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2023 17:00
Speedball to kolejna dyscyplina, która łączy elementy różnych sportów, a w której wykorzystuje się piłki i rakietki.
Zawody spedball
Zawody spedballFoto: fb.com/speedballpolska/photos

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Przemysław Wolan - prezes Polskiej Federacji Speedball

Posłuchaj
58:49 2023_08_12 10_00_30_RadioDzieciom_Rodzinny_WF.mp3 Rodzinny WF 12 sierpnia godz. 10:00

Na audycję zaprasza Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 22.07.2023

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 

Bawimy się zdrowo na sportowo „Rodzinny W-F” to źródło najciekawszych pomysłów na wspólną zabawę. Podczas audycji Słuchacze mogą brać czynny udział w grach i zabawach przed odbiornikami. Dawka porannej gimnastyki i zabawy ruchowe ćwiczą u naszych Słuchaczy sprawności, zręczności i szybkości. Zabawy związane z tematem danej audycji pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczą pamięć i koncentrację. Najważniejsze jest jednak to, że „Rodzinny WF” pomaga fantastycznie spędzić czas z rodzicami. Zaprasza Zbigniew Kozłowski.


Zobacz także
Czytaj także

"To naprawdę duże wydarzenie" - o Tour de Pologne Junior Agata Lang w PR Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2023 15:18
- Tour de Pologne Junior powstał od samego początku, jak mój tata zaczął organizować Tour de Pologne – mówiła na antenie Polskiego Radia Dzieciom Agata Lang, dyrektor wyścigu Tour de Pologne - Od razu pomyślał, żeby zorganizować coś dla najmłodszych, bo sam jak był młodym dzieciakiem to też wystartował w takim wyścigu. Był to "Wyścig Pokoju", od którego zaczęła się jego kariera i postanowił przy organizacji Tour de Pologne zorganizować właśnie taki mniejszy wyścig dla dzieci.  
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Gramy w pickleball!

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2023 11:00
Boisko, siatka, dziurawe piłeczki i łopatki do ich odbijania - co to za dyscyplina sportu? Jej nazwa to pickleball.  Pickleball to połączenie tenisa ziemnego, ping-ponga oraz badmintona, a zasady gry są bardzo proste. Można w nią grać we dwie lub w cztery osoby. W pickleball gra się zarówno na otwartej przestrzeni, jak i pod dachem. Najlepsza do gry będzie twarda nawierzchnia.
rozwiń zwiń