X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

”Zagadkowa Osiecka” w "Muzycznych podróżach"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 11:55
”Zagadkowa Osiecka” to audycja prowadzona żywo, dla dzieci i z ich udziałem. Autorką projektu jest Katarzyna Stoparczyk, dziennikarka radiowej ”Trójki”, która na antenie Polskiego Radia Dzieciom, opowiedziała o swoim najnowszym cyklu wydarzeń.
Audio
  • W "Muzycznych podróżach" o projekcie "Zagadkowa Osiecka". Z Katarzyną Stoparczyk rozmawiała Daria Druzgała. 13.03.2018.
Katarzyna Stoparczyk
Katarzyna StoparczykFoto: Polskie Radio Dzieciom

W ”Muzycznych podróżach" nie mogło zabraknąć muzycznego projektu dla dzieci organizowanego przez radiową "Trójkę”. ”Zagadkowa Osiecka” to połączenie spotkania z publicznością w studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej podczas którego nagrywana jest audycja "Zagadkowa niedziela", z koncertem lub występem. Na scenie w ramach projektu pojawili się już znakomici muzycy i wokaliści: Jacek ”Budyń Szymkiewicz (lider zespołu Pogodno), Joanna Zawłocka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil.

Najbliższy koncert zaplanowany na 25 marca, związany będzie z dinozaurami.  – Gościem specjalnym tej „Zagadkowej Osieckiej” będzie dr hab. Tomasz Sulej, miłośnik dinozaurów, wykładowca Uniwersytetu Dzieci, jeden z odkrywców gada drapieżnego o nazwie Smok wawelski. - Ciekawostką tego spotkania będą m.in. opowieści o dinozaurach, o odkrytych odciskach łap czworonożnych stworów, oraz oglądanie przyniesionych przez naukowca kości dinozaurów, powiedziała Katarzyna Stoparczyk.

Zorganizowanie wydarzenia dla dzieci, jak powiedziała dziennikarka ”Trójki” jest dla organizatora niebywałym wyzwaniem. – Z koncertem jest dokładnie jak z książkami. Trzeba je pisać tak, jakby się pisało dla dorosłych albo i lepiej, jeszcze bardziej intensywnie i kreatywnie. Wszystko po to, aby ten najbardziej wymagający odbiorca świata nie uciekł, i żeby nie trzeba go było trzymać za szelki. Tak naprawdę to musimy się dwoić, troić i fikołki na scenie robić, żeby tego młodego widza utrzymać w zaciekawieniu – dodała Katarzyna Stoparczyk.

Więcej w załączonej audycji "Muzyczne podróże".

”Muzyczne podróże” na antenie Polskiego Radia Dzieciom od poniedziałku do piątku od 9.00 do 10.00.

 

jo

Zobacz także

Czytaj także

Zagadkowa Wielkanoc w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2018 09:00
To była rodzinna, świąteczna, zabawna i wcale nie taka oczywista zagadkowa audycja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maja Włoszczowska: rower to mój przyjaciel

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2018 10:00
Każdy z nich jest jej przyjacielem. Każdy nazywa się Gucio. Każdy też, kiedy przyjdzie czas próby, wysłuchuje próśb, które zazwyczaj kończy takie oto zdanie: "Nie martw się, Guciu, damy radę, tylko nie wyrzuć mnie z siodełka!".
rozwiń zwiń