Polskie Radio
Section05
maja włoszczowska

Maja Włoszczowska w Jedynce: sport zawsze warto uprawiać

- Kolarstwo jest tak wdzięcznym sportem, że tak naprawdę większość zawodników czy wszyscy, których znam, cały czas jeździ na rowerze. Teraz sama mogę cieszyć się bardziej tym rowerem - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Maja Włoszczowska, jedna z najbardziej znanych polskich sportsmenek. Czy po zakończeniu kariery sportowej uprawia rekreacyjnie także inne dyscypliny?
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Kunikowska rower aktywność fizyczna

TYLKO U NAS Dobry rok dla polskiego sportu zapowiedzią żniw w Paryżu? Włoszczowska: mamy wielu zawodników, którzy powalczą o medale

Rok 2023 w wykonaniu polskich sportowców można zaliczyć do udanych, co może zwiastować sukcesy podczas przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Paryżu. - Bazujemy raczej na tych sportowcach, którzy od wielu lat są wysoko. Na pewno mamy wielu zawodników, którzy powalczą o medale - przyznała Maja Włoszczowska w rozmowie z Rafałem Bałą z radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Kolarstwo kolarstwo górskie igrzyska olimpijskie Paryż 2024

Tour de Pologne: Maja Włoszczowska i Lech Piasecki w "Trzeciej stronie medalu" [WIDEO]

Maja Włoszczowska odbierała gratulacje za zwycięstwo w Tour de Pologne Amatorów, Lech Piasecki opowiadał o trasie tegorocznego Tour de Pologne, a Michał Kwiatkowski analizował II etap wyścigu, w którym zajął miejsce na podium – to wszystko mogli usłyszeć słuchacze Trójki podczas drugiego dnia polskiego klasyka kolarskiego.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tour de Pologne 2023 Dariusz Urbanowicz Jakub Niziński Michał Kwiatkowski Lech Piasecki

TYLKO U NAS Włoszczowska wygrywa TdP Amatorów. "Czułam się niezręcznie"

Maja Włoszczowska, która w 2021 roku zakończyła karierę kolarki górskiej, wzięła udział w niedzielnym Tour de Pologne Amatorów i wygrała rywalizację wśród kobiet. - Zachęcam wszystkich, by wystartowali w tego typu wyścigach - powiedziała dwukrotna wicemistrzyni olimpijska w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Kolarstwo kolarstwo szosowe Tour de Pologne Tour de Pologne 2023

Maja Włoszczowska zostaje z olimpijczykami w MKOl

- Życie ma jeszcze wiele dla nas - olimpijczyków, którzy kończą swoje zawodowe kariery. Cały czas zostaje w sporcie, zostaje z olimpijczykami, reprezentując w tej chwili zawodników w Komisji Zawodniczej Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 dwukrotna wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Kolarstwo kolarstwo górskie PKOl

"Przeczytaj charakterystykę, może pomożesz!". Prezydent reaguje na kradzież rowerów Włoszczowskiej

Prezydent Andrzej Duda zamieścił na Twitterze link do informacji polskiej olimpijki i wybitnej kolarki górskiej Mai Włoszczowskiej, której ukradziono trzy rowery i zaapelował o pomoc w ich odnalezieniu. "UWAGA! Okradziono Maję Włoszczowską. Złodzieje zabrali Jej 3 rowery. Przeczytaj charakterystykę, może pomożesz!"- napisał prezydent.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prezydent Andrzej Duda służby i bezpieczeństwo kradzieże