X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom na trasie Przedszkoliada.pl

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2020 11:53
20 000 "Aktywnych Przedszkolaków", 50 lokalizacji w całym kraju, 90 spotkań pełnych aktywności sportowych. "Orlen Przedszkoliada Tour 2020" to największy w Europie cykl imprez sportowych dla przedszkolaków. Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym trasy.
Audio
  • Jakie aktywności sportowe czekają na przedszkolaków w tym roku na Przedszkoliadzie? O tym w rozmowie Zbyszka Kozłowskiego z Rafałem Gosławskim - koordynatorem wydarzenia (Popołudnik/Polskie Radio Dzieciom).
Orlen Przedszkoliada Tour 2020
"Orlen Przedszkoliada Tour 2020"Foto: mat. pras.

Misją popularnej "Przedszkoliady" jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej poprzez szeroko rozumianą kulturę fizyczną w sposób przez nie lubiany. Projekt ma na celu m.in. przeciwdziałanie otyłości i zapobieganie zwolnieniom z lekcji WF. 

Polskie Radio Dzieciom kolejny raz wspiera przedszkolaki. W najbliższą sobotę dziennikarze stacji odwiedzą Sieradz, skąd radiowy trener, Zbyszek Kozłowski, poprowadzi "Rodzinny W-F". W audycji relacjonowany będzie m.in. przebieg wydarzenia. Ponadto 21 marca Polskie Radio Dzieciom pojawi się podczas kolejnej odsłony akcji w Warszawie.

Wszystkim spotkaniom towarzyszy maskotka trasy. Zadaniem "Kangura" jest zagwarantowanie uczestnikom wydarzenia niemal dwugodzinnej rozrywki ruchowej, a kibicom na trybunach zabawy. W aktywnościach sportowych instruktorom projektu pomagają sportowcy reprezentujący kluby z całej Polski. Ponadto "Aktywne Przedszkolaki" otrzymują od Kangura: dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy trasy.

Ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym składa się z unikatowych projektów promujących kulturę fizyczną i wszechstronny rozwój ruchowy wśród przedszkolaków.
Od stycznia do marca br. w przeszło 50 lokalizacjach w całym kraju odbędzie się 90 spotkań dla najmłodszych. W tegorocznej odsłonie wydarzenia udział weźmie blisko 20 000 "Aktywnych Przedszkolaków", uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej.

 >>> W związku z obawami związanymi z koronawirusem, Prezydent Miasta Kołobrzeg zdecydował o odwołaniu jutrzejszej imprezy z cyklu ORLEN Przedszkoliada Tour 2020, poniżej treść komunikatu: <<< 

"Informuję, iż z uwagi na coraz większe realne zagrożenia spowodowane rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa, Prezydent Miasta Kołobrzeg p. Anna Mieczkowska po zasięgnięciu opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kołobrzegu oraz Szefa Wydziału Zarządzania Kryzysowego UM Kołobrzeg, podjęła decyzję o odwołaniu imprezy sportowej dla przedszkolaków ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020, która miała się odbyć w Kołobrzegu (Hala Milenium) w dniu 07.03.2020 r. Jednocześnie p. Prezydent proponuje, aby w/w imprezę sportową przenieść na inny termin, który będzie wspólnie ustalony przez organizatorów i przede wszystkim bezpieczny dla jej uczestników.         

Romuald Kociuba
Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
Urząd Miasta Kołobrzeg

**

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa, która  tygodniowo nadaje ponad 130 premierowych audycji. To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów. 
Polskie Radio Dzieciom nadawane jest w Internecie, w systemie DAB+ oraz na urządzeniach mobilnych przez aplikację. 


jo

Zobacz więcej na temat: zima zabawy dla dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Bajki i słuchowiska na nowej stronie Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 10:00
Na ruchomej gałęzi, poruszanej podmuchem wiatru, wśród spadających powolnie liści, siedzi ptak słuchający radia. Takim widokiem witany będzie każdy użytkownik strony internetowej Polskiego Radia Dzieciom, która zmienia swój wygląd. Ta całodobowa stacja radiowa ma na swojej stronie kilkaset bajek i słuchowisk, ale także obszerny katalog audycji i artykułów dla dorosłych. Na nowej stronie znalezienie ich jest dużo bardziej intuicyjne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trening piłki nożnej

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020 07:58
Jak znajduje się piłkarskie talenty i co zrobić żeby spełnić marzenie dziecka o byciu piłkarzem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najlepsze gry i zabawy na ferie zimowe

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2020 07:58
Ferie to nie tylko okazja do jazdy na sankach i nartach. Jest wiele gier i zabaw, które pozwolą ruszyć się z miejsca. Posłuchajcie!
rozwiń zwiń