X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wyjątkowe koncerty Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie na antenie Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2020 21:58
W najbliższą niedzielę Polskie Radio Dzieciom rozpocznie cykl retransmisji koncertów dla dzieci w wykonaniu Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie i jej wspaniałych gości. Podczas pierwszego, 19 kwietnia, z muzykami orkiestry pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego wystąpi Anna Jurksztowicz.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Od najbliższej niedzieli przez 5 kolejnych tygodni Polskie Radio Dzieciom zaprasza na retransmisje wyjątkowych koncertów Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie i gości dla najmłodszych.

Logo Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie Logo Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie

19 kwietnia godz. 18.00 rozpocznie się retransmisja 80-minutowego koncertu Anny Jurksztowicz i Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie (wówczas Polskiej Orkiestry Radiowej) pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego. Wydarzenie to zapis koncertu, którego premiera odbyła się 28 maja 2017 r. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Kolejne koncerty będą retransmitowane 26 kwietnia oraz 3, 10 i 17 maja.

W programie najbliższego koncertu: 

Krzesimir Dębski muzyka z filmu Stara Baśń (Atak Wikingów),
Krzesimir Dębski muzyka z filmu Stara Baśń (Gusła),
Krzesimir Dębski „Ona i on wolni” z filmu Magiczne Drzewo,
Krzesimir Dębski/Jacek Skubikowski – „Pieśń baobabu” z filmu W Pustyni i w Puszczy,
Krzesimir Dębski „Rzeka marzeń” z filmu W Pustyni i w Puszczy,
Krzesimir Dębski „Mama Afryka” z filmu W Pustyni i w Puszczy,
Krzesimir Dębski „Country in E” z filmu Polski Koń Sportowy,
Krzesimir Dębski suita z filmu Gwiezdny pirat,
Krzesimir Dębski/Jacek Skubikowski temat z serialu Na dobre i na złe,
Carly Simon „Matczyna intuicja” z filmu Prosiaczek i Przyjaciele,
Carly Simon „Im bardziej staram się” z filmu Kubuś i Hefalumpy,
Carly Simon Kilku kumpli weź” z filmu Prosiaczek i Przyjaciele,
Krzesimir Dębski „Trojak” z filmu The Rink (reż Charlie Chaplin)

Przypomnijmy, że każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!


[informacja prasowa]


jo

 

 

Zobacz także

Czytaj także

Zaskakujący występ Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie. [Video]

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2019 12:44
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie zrealizowała flash mob dla mieszkańców i przechodniów na Placu Zamkowym. Niezapowiadany wcześniej Polonez A-dur op. 40 nr 1 Fryderyka Chopina w wykonaniu radiowej Orkiestry był dużą niespodzianką dla wszystkich, którzy wybrali się na spacer na warszawską Starówkę. Film z tego wydarzenia można od dziś obejrzeć w Internecie. Mini koncert sprawił zarówno uczestnikom, jak i obserwatorom, wiele radości. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom: 102 propozycje ciekawych audycji dla ucznia

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 07:55
Kiedy szkoły i częściowo przedszkola są zamknięte, warto pamiętać, że cyfrowe Polskie Radio Dzieciom ma mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieci i rodziców na każdy dzień. To całodobowe radio nadaje w ciągu tygodnia ponad 100 premierowych audycji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Eksperymenty, rytmika, lekcje języków obcych, bajki, to tylko część tematów, które usłyszeć można każdego dnia, włączając cyfrowe Polskie Radio Dzieciom.
rozwiń zwiń