Polskie Radio Dzieciom

"Dziecko w drodze". Wyspa Jaszczurek czyli Cypr z dziećmi

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 21:11
Na tej śródziemnomorskiej wyspie możemy spotkać mnóstwo zwierząt. W gęstych lasach żyją lisy, żbiki, dziki i sarny, można także spotkać muflony. Do tego prawdziwe bogactwo ptaków, dla których Cypr jest często przystankiem w dalekiej podróży, ale też płazy i gady, w tym wiele jaszczurek, o całkiem pokaźnych rozmiarach..
Na Cyprze
Na CyprzeFoto: shutterstock.com

Posłuchaj

59:18 Dzieci_AAC 2020_09_26-20-59-55_DWD_.mp3 26.09.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Dziecko w drodze)

Data emisji: 26.09.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

Zobacz także
Czytaj także

Wyprawa do Tajlandii

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2020 21:11
Kraj popularnych wakacyjnych wyjazdów. Od lat nieustannie przyciąga tłumy turystów z całego świata, spragnionych słońca ale także egotycznej kuchni i niezwykłej gościnności mieszkańców. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dziecko w drodze". Egipt

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2020 21:11
Egipt to jeden z najpopularniejszych turystycznych "rajów" dla rodzinnych podróży.  To nie tylko pustynie, wielbłądy, piramidy, grobowce faraonów i liczne świątynie; to także ciepłe morze i jedna z najpiękniejszych raf koralowych na świecie.
rozwiń zwiń