X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wiosenne wysiewy w "Bajkowym orgodzie"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2020 07:05
W "Bajkowym ogrodzie" w Polskim Radiu Dzieciom, została skonstruowana i zrzucona największa i niezwykła bomba nasienna. Tworzy się ją z ziemi, gliny, wody oraz mnóstwa nasion przeróżnych kwiatów. Jedynie wyobraźnia może nas w tym ograniczyć.
Audio
  • Nasiona wysiewane w kwietniu (Bajkowy ogród/Polskie Radio Dzieciom)_25.04.2020.
Nasiona wysiewane w kwietniu
Nasiona wysiewane w kwietniu Foto: Pixabay

Po stworzeniu "bomby życia" zrzucimy ją w trudno dostępne miejsce w ogrodzie, w którym nic nie rośnie, po to, aby za czas jakiś miejsce, które teraz świeci pustkami, rozkwitło wieloma kwiatami i stało się domem dla wielu innych stworzeń.

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Bajkowy ogród" na antenie Polskiego Radia Dzieciom.Audycja: Bajkowy ogród 

Prowadzi: Pascal Kaczorowski
Data emisji: 25.04.2019
Audycja "Bajkowy ogród" na antenie Polskiego Radia Dzieciom, w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Rośliny ważne dla zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 16:45
Pierwszym pokarmem niedźwiedzia po przebudzeniu z zimowego snu często bywa czosnek niedźwiedzi. Jego liście dodają mu energii i pomagają uzupełnić mikroelementy. Jakie rośliny są ważne dla prawidłowego funkcjonowania lisów, chomików, kotów czy psów oraz czym jest świat roślin dla zwierząt, dla których domem jest schronisko?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nareszcie przyszła wiosna w Bajkowym Ogrodzie!

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 17:25
W "Bajkowym ogrodzie", Pascal, Magda i Mila zaprosili nas do swojego ogrodu. Razem z nimi możemy teraz podziwiać kwitnące drzewo moreli, magnolię i bazie. Oprócz budzącej się do życia roślinności w ogrodzie ożywiła się też pięcioletnia Mila, która zaczęła kopać w ziemi pułapki na... słonie. Co jeszcze słychać w wiosennym ogródku?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czym są chwasty i co różni je od kwiatów?

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2020 16:46
28 marca na całym świecie obchodzony jest Dzień Doceniania Chwastów. Ekolodzy kochają te rośliny, a  rolnicy ich nie znoszą. Ale czy chwasty są rzeczywiście takie złe? Może dobrze, że je mamy tym bardziej, że  niektóre ich gatunki są już zagrożone wyginięciem.
rozwiń zwiń