Polskie Radio Dzieciom

Miś i Smok szykują się na ferie zimowe

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2024 15:00
Mis i Smok czyli bohaterowie audycji "Współpracownia" w Polskim Radiu Dzieciom postanowili wyjechać gdzieś na ferie zimowe. Rozważali wyjazd na narty lub do rodziny. Zastanawiali się też czy lepiej będzie wyjechać czy może jednak zostać w domu i skorzystać z zimowej aury wybierając się na sanki na pobliską górkę. Co ostatecznie postanowili?
Ferie zimowe to czas zabawy na świeżym powietrzu. Gdzie je spędzą Miś i Smok?
Ferie zimowe to czas zabawy na świeżym powietrzu. Gdzie je spędzą Miś i Smok?Foto: Microgen/shutterstock

Rozpoczęły się właśnie ferie zimowe 2024. Na szczęście zimowa aura nas nie opuszcza i daje wiele wspaniałych możliwości na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Miś i Smok stwierdzili, że skoro śnieg jest zarówno w górach jak i na Mazowszu, to mogą wybierać gdzie te ferie spędzą.

Jeśli jesteście ciekawi co zdecydowali, zapraszamy do wysłuchania "Współpracowni Misia Michasia i Smoka Adasia" w Polskim Radiu Dzieciom.


Posłuchaj
59:33 2024_01_16 17_59_58_RadioDzieciom_Wspolpracownia_Misia_Michasia_i_smoka_Adasia.mp3 Współpracownia Misia Michasia i smoka Adasia 16 stycznia godz. 18:00

 

Audycja: Współpracownia Misia Michasia i Smoka Adasia
Prowadzą: Leszek Filipowicz i Wojciech Słupiński.
Data emisji: 16.01.2024
Godzina emisji: 18.00

Współpracownia Misia Michasia i Smoka Adasia: Miś Michaś i smok Adaś zapraszają na nowy cykl audycji dla dzieci w Polskim Radiu Dzieciom. Otwieramy drzwi do współpracowni Misia Michasia i Smoka Adasia!

Podczas każdego spotkania nasi bohaterowie, ulubieńcy słuchaczy PRD, rozwiązywać będą różne zasłyszane "dorosłe" problemy. Jakie? Przekonajcie się sami!
Zapraszamy do słuchania "Współpracowni Misia Michasia i smoka Adasia", we wtorki i piątki w godz. 18.00 - 19.00 tylko w Polskim Radiu Dzieciom.

Zobacz także
Czytaj także

Pójść za ciosem i wyłożyć karty na stół. Miś Michaś i Smok Adaś w obliczu przenośni

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2022 10:10
Miś Michaś i smok Adaś wyjeżdżają na wakacje nad jezioro, a to oznacza, że muszą się spakować. Czy na pewno wszystko zabrali? Przekonacie się słuchając audycji Współpracownia Misia Michasia i Smoka Adasia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Postanowienia noworoczne Misia Michasia i Smoka Adasia

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2024 21:49
Początek nowego roku, to dla wielu osób okazja do podjęcia próby zmiany w swoim życiu na lepsze. Najczęściej postanowienia wiążą się z podsumowaniem poprzedniego roku i zmianami w roku kolejnym. Wraz z Nowym Rokiem możemy udoskonalić się w jakiejś dziedzinie lub nauczyć się czegoś nowego. Noworoczne postanowienia motywują nas więc do działania. Jakie postanowienia na Nowy Rok mają Miś i Smok?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Co oznacza powiedzenie "Trzymać kogoś za słowo"? Miś i Smok zapraszają!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2024 10:00
Zima na dobre zagościła w Polsce, a u Misia i Smoka sypnęło śniegiem, dlatego postanowili pomóc dorosłym przy odśnieżaniu radiowego chodnika. Ale jak tu odśnieżać gdy tyle śniegu napadało, że w końcu można się pobrykać na śniegu, porzucać się śnieżkami i ulepić bałwana! 
rozwiń zwiń