X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Nagroda dla reportażystów

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2010 12:00
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia otrzymało kolejną nagrodę za swój dorobek w dziedzinie reportażu. Tym razem jest to Nagroda Honorowa za 2009 r., przyznana przez Stowarzyszenie Krajowy Klub Reportażu – organizację polskich reportażystów.
Audio

Jest to już druga nagroda w historii Stowarzyszenia, która została przyznana zespołowi reporterów i dokumentalistów Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Po raz pierwszy Studio zostało wyróżnione w roku 2005.

Jest to wydarzenie bezprecedensowe, ale jak powiedzieli prezesi Stowarzyszenia – Marek Rymuszko i Jan Płaskoń – najnowszy dorobek reportażystów związanych ze Studiem Reportażu i Dokumentu to zjawisko niezwykłe. W minionym roku dziennikarze Studia za swoje reportaże zdobyli w kraju i zagranicą aż dwadzieścia jeden prestiżowych nagród – od uważanego za europejskiego Oskara radiowego Prix Italia, a także Nagrody Głównej SDP Wolności Słowa, poprzez GRAND PRESS i nagrodę na XV Międzynarodowym Konkursie Radiowym w Teheranie, aż po Brązowy Medal Gloria Artis za zasługi dla kultury polskiej. Jednocześnie doceniono przedsięwzięcia podejmowane przez Studio w sferze popularyzacji radiowego reportażu – comiesięczne „Spotkania z Reportażem” wymyślone i prowadzone przez kierującą Studiem Irenę Piłatowską, a organizowane wspólnie ze stołecznym Klubem Księgarza.

Istniejące od 1996 r. Stowarzyszenie Krajowy Klub Reportażu przyznaje Nagrody Honorowe od 2003 r. Wśród dotychczasowych laureatów znaleźli się m.in. Barbara Włodarczyk (TVP), Oriana Fallaci i Ryszard Kapuściński (nagrody pośmiertne) oraz Reporters Sans Frontiers (RSF) – międzynarodowa organizacja dziennikarska Reporterzy Bez Granic.Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Studio Reportażu i Dokumentu: Powrót z ciszy

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2007 15:30
W Studiu Reportażu i Dokumentu reportaż o działaczkach, bez których nie byłoby "Solidarności", a o których dziś już nikt nie pamięta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studio Reportażu i Dokumentu: Dzieci jednego Boga

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2007 15:30
"Dzieci jednego Boga" - reportaż Krzysztofa Wyrzykowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studio Reportażu i Dokumentu: Pogotowie pamięci

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2007 15:30
Karetka pogotowia archiwalnego nie wozi ludzi tylko dokumenty, pamiętniki, zdjęcia - świadectwa dalszej i bliższej przeszłości. Ocala często bezcenne dokumenty od wyrzucenia na śmietnik.
rozwiń zwiń