X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

abp Józef Michalik dla Radia Watykańskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 12:15
W magazynie o wywiadzie abp Józefa Michalika dla Radia Watykańskiego i o 27. Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie.
Audio
Arcybiskup Józef Michalik, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski
Arcybiskup Józef Michalik, przewodniczący Konferencji Episkopatu PolskiFoto: Fot. Wojciech Kusiński/PR

Dwa tematy wiodące: wywiad abp Józefa Michalika, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, dla Radia Watykańskiego, w którym mówi on o tym, co niepokoi go w polskim życiu publicznym, oraz zakończenie 27. Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów I Multimediów w Niepokalanowie ;

Ponadto o kolejnym etapie rozmów przedstawicieli Bractwa św.Piusa X z Kongregacją Nauki Wiary, na temat jego powrotu na łono Kościoła Katolickiego, o przygotowaniach do tegorocznego spotkania młodych nad Lednicą opowiada o. Jan Góra OP, o inicjatywie misjonarzy ‘2012 piłek na rok 2012’ dwóch przedsięwzięciach związanych z urodzinami Jana Pawła II, które przypadały 18 maja oraz jak zwykle felieton o.Grzegorza Dobroczyńskiego SJ tym razem o obchodach Roku Piotra Skargi i skargach na parlamentarzystów.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dziś Wielki Czwartek. Abp Michalik: celem kapłańskiego życia jest służba

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2011 05:00
Wielki Czwartek jest upamiętnieniem ustanowienia przez Jezusa Chrystusa dwóch sakramentów: Eucharystii i kapłaństwa. Wieczorna liturgia Wieczerzy Pańskiej rozpoczyna rozpoczyna Triduum Paschalne, które kończy Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arcybiskup o karze śmierci: trzeba chronić życie

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2011 14:50
Kara śmierci nie musi być stosowana, jeśli jest możliwość innego sposobu odseparowania agresora - podkreśla arcybiskup Józef Michalik.
rozwiń zwiń