X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Stara Gazownia w Poznaniu: pożeganie Męskiego Grania

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2011 12:00
W sobotę zapraszamy na ostatnią odsłonę tegorocznego "Męskiego Grania". Z Wojciechem Waglewskim i Mariuszem Wilczyńskim tym razem spotkamy się w Starej Gazowni.
Żywiec, Męskie Granie 2011
Żywiec, Męskie Granie 2011 Foto: Maciej Kulczyński/Męskie Granie

W sobotę (27 sierpnia) w Starej Gazowni zagrają: Voo Voo z udziałem Titusa, Wojciech Waglewski + Mariusz Wilczyński, Lech Janerka i Krzysztof Popek, Fisz Emade Tworzywo z gościnnym udziałem Adama Pierończyka i DJ Eproma, Leszek Możdżer, Lao Che, Muniek Staszczyk i Jan Nowicki, Tymon & The Transistors, Snowman oraz Nu Kidz On The Glock.

Fanów „Męskiego Grania”, którzy jednak nie będą mogli pojawić się w Poznaniu, Trójka zaprasza do śledzenia wydarzeń podczas audycji poświęconych trasie koncertowej. Relacji z ostatniego koncertu będzie można posłuchać w sobotniej „Myśliwieckiej 3/5/7 o godzinie 16.00.

Specjalnymi gośćmi Anny Gacek w piątkowy wieczór ("Offensywa" od godz. 22.00) byli dyrektor artystyczny imprezy Wojciech Waglewski oraz Mariusz Wilczyński odpowiedzialny za jej oprawę wizualną.

W tym roku „Męskie Granie” gościło już w sześciu miastach: Żywcu, Warszawie, Krakowie, Lublinie, Gdańsku i Wrocławiu. Poznań zakończy tegoroczną trasę koncertową, o której więcej dowiecie się Państwo TU.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kulturysta - Mariusz Wilczyński

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2011 13:00
Absolwent łódzkiej ASP. Malarz, który odnalazł dla siebie świat animacji. Wielokrotnie doceniany w kraju i za granicą. Uwielbia współpracę z młodymi ludźmi - wykłada w łódzkiej filmówce, tworzy prace do muzyki granej na żywo. Był jednym z bohaterów pierwszej odsłony trójkowego "Męskiego Grania". Bardzo duży i ciepły człowiek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mariusz Wilczyński pokaże całą prawdę o "Męskim Graniu"

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2011 18:30
- Ja piszę teksty Voo Voo, a moja sąsiadka Pani Radwańska komponuje muzykę. Zresztą zespół nazywał się pierwotnie Moo Voo - żartował w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" artysta odpowiedzialny za "Strefę sztuki" na letniej trasie "Męskiego Grania".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Męskie Granie" w Gdańsku: jazzowo i kobieco

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2011 23:00
Piotr Stelmach "Offensywę" poświęcił przede wszystkim jazzowym gwiazdom tegorocznego "Męskiego Grania".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sekretne życie Państwa Janerków

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2011 10:00
Lech i Bożena Janerkowie byli nie tylko gwiazdami wrocławskiej odsłony "Męskiego Grania" lecz także współgospodarzami trójkowej "Offensywy". Artyści zdradzili Piotrowi Stelmachowi oraz Annie Gacek klika szczegółów swej niezwykłej biografii.
rozwiń zwiń