X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Aleksander Łukaszenka zaproszony na szczyt Partnerstwa Wschodniego do Brukseli

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 17:02
Aleksander Łukaszenka otrzymał zaproszenie do Brukseli na spotkanie 13 maja z okazji 10-lecia Partnerstwa Wschodniego – potwierdził w czwartek minister spraw zagranicznych Białorusi. Dodał, że strona białoruska analizuje propozycje UE.
Aleksander Łukaszenka
Aleksander Łukaszenka Foto: pipicato / Shutterstock.com

- Rzeczywiście, do prezydenta zostało skierowane zaproszenie na spotkanie z okazji 10-lecia Partnerstwa Wschodniego – powiedział dziennikarzom Uładzimir Makiej, potwierdzając nieoficjalne doniesienia mediów sprzed kilku dni.

- Zapoznajemy się z formatem planowanych wydarzeń, co jest tam planowane pod względem treści – mówił Makiej. Potem MSZ skieruje do głowy państwa stosowne rekomendacje. 

Dodał, że ważne jest, by "wizyty przynosiły konkretne rezultaty”. 

Zaproszenia na spotkanie z szefem Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem otrzymali liderzy sześciu państw należących do programu Partnerstwa Wschodniego.

Media niezależne sugerowały, że białoruski prezydent może nie skorzystać z zaproszenia osobiście i wysłać do Belgii szefa białoruskiej dyplomacji Uładzimira Makieja – podobnie jak w 2017 r., gdy pierwszy raz został zaproszony na podobne spotkanie. 

Program Partnerstwa Wschodniego UE powstał w 2009 r. z inicjatywy Polski i Szwecji. Obejmuje sześć krajów: Armenię, Azerbejdżan, Białoruś, Gruzję, Mołdawię i Ukrainę.

Z Mińska Justyna Prus (PAP) / agkm


 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukaszenka może przenieść wybory na 2019 rok? Tak twierdzi część ekspertów

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 17:52
Aleksander Łukaszenka może zdecydować się na przeniesienie wyborów głowy państwa z 2020 na 2019 rok – podał w poniedziałek portal Naviny.by, powołując się na białoruskich ekspertów. Jednak część z nich wskazuje, że decyzja jeszcze nie zapadła i byłoby to niezgodne z białoruską konstytucją.
rozwiń zwiń