X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koryfeusz lubi opowiadania postmodernistyczne?

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2012 23:00
We Wrocławiu rozpoczął się w poniedziałek 8. Międzynarodowy Festiwal Opowiadania. Jego długofalowym celem festiwalu jest promowanie narracji międzykulturowych.
Audio
Koryfeusz lubi opowiadania postmodernistyczne?
Foto: mat.promocyjne

We wtorkowym "Wybieram Dwójkę” nie mogło oczywiście zabraknąć relacji z poniedziałkowej Gali "Koryfeusz Muzyki Polskiej” (była tam Beata Stylińska), która odbyła się w radiowym w Studiu im. W. Lutosławskiego.
Przedstawilismy także na relację z Festiwalu Opowiadania. Celem tej imprezy, cieszącej się coraz większą popularnością, jest wymiana doświadczeń pisarzy różnych stylów i narodowości, badanie oddziaływania literatury na inne dziedziny sztuki, aktywne uczestniczenie w newralgicznych dyskursach współczesnego świata. Naszym rozmówcą był Marcin Hamkało.
We wtorkowym "Wybieram Dwójkę” poświęciliśmy także uwagę debacie, jaka odbyła się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej: "Postmodernizm jest prawie w porządku”. Książka "Postmodernizm jest prawie w porządku. Polska architektura po socjalistycznej globalizacji" dokumentuje eksport architektury i urbanistyki z Polski Ludowej do krajów Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej w ostatnich dekadach zimnej wojny i pokazuje wpływ tego doświadczenia na produkcję miejskiej przestrzeni w Polsce. Relacja Aleksandry Łapkiewicz.

Przejrzeliśmy też nowy numer "Herito".
Audycję prowadziła Katarzyna Nowak.
2 października (wtorek)
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pożegnanie z postmodernizmem?

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2011 14:23
Angielska myśl lewicowa to ważne zjawisko schyłku ubiegłego wieku. W Polsce jest to mało znany nurt umysłowy - tę lukę wypełnia najnowsza książka Bartosza Kuźniarza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koryfeusze Muzyki Polskiej wręczone!

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2012 12:00
Galę wręczenia nagrody w Studiu im. W. Lutosławskiego uświetnił koncert Polskiej Orkiestry Radiowej.
rozwiń zwiń